Gündem

Trafikte maganda terörünün sonu gelmiyor!

İstanbul'da trafik magandası yol verme kavgası yüzünden önünü kestiği motorsikletlinin kaskını elinden alıp tokat attı.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi İstanbul’da da trafik teröristlerinin sonu gelmiyor. Her gün trafikte terör estiren magandalar ulaşımı daha da çekilmez hale geliyor. Son olarak yaşanan olayda trafik magandası yol kavgasına tutuştuğu motorsikletlinin kaskını alıp tokat attı.

Cendere Caddesi’nde Salı günü saat 09.30 sıralarında caddede giden otomobil sürücüsü ile motosikletli arasında yol verme nedeniyle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine otomobil sürücüsü, motosiklet sürücüsünün önünü keserek aracını durdurdu. Motosiklet sürücüsünün kaskını alan otomobil sürücüsü, hakaret ve küfür etmeye başladı.

ÖNCE BARIŞALIM DEDİ! SONRA TOKAT ATTI!

Bununla da yetinmeyen öfkeli sürücü, ‘Gel barışalım’ dediği motosiklet sürücüsünün bir anlık boşluğundan faydalanarak, ona tokat attı. Motosiklet sürücüsünün kaskını alan ve tokatlayan öfkeli sürücünün, çevredeki vatandaşların ‘polisi arayın, karakola gidelim’ demesi üzerine aracından silahını almaya teşebbüs ettiği görüldü.

KAÇARKEN KOVALADI

Bunun üzerine çevredekiler sağa sola kaçışırken motosiklet sürücüsü de motosiklet ve kaskını bırakarak kaçmaya başladı. Bunu gören trafik magandası, motosiklet sürücüsünü kovalamaya başladı ancak yakalayamadı. Motosiklet sürücüsünün kaçmasıyla bu kez otomobilinin arkasındaki kamyonet sürücüsüne yöneldi. Kamyonet sürücüsüne de tehditler savurmayı ihmal etmeyen maganda, çevredeki vatandaşların uğraşıyla zorla aracına bindirildi.