Ekonomi

TOTAL'den İzmirlilere özel yakıt fırsatı!

16 Aralık 2019 – 5 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerli olan kampanyada, Club TOTAL üyeleri yaptıkları her 100TL’lik alışverişe 10TL, her 250TL’lik alışverişe 25TL ve her 500TL’lik alışverişe 50TL anında hediye Club Total puan kazanıyor. Hediye puanlar daha sonra, Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarında, yakıt harcamalarında kullanılabiliyor.

Kampanyadan faydalanmak için, yapılan alışveriş sonrası AVM içerisinde yer alan danışma ve Club Total standlarına giderek verilecek kampanya kodunu, TOTAL Türkiye uygulamasında yer alan AVM özel kampanya bölümündeki “KAMPANYA KODUNU GİRİNİZ” alanına girmek ve ardından kodu onaylamak yeterli.  Avantajlarla dolu Club TOTAL’in İzmir özel kampanyası, 5 Ocak 2020 tarihine kadar geçerli olacak.

Club Total hesabına yüklenen akaryakıt puanları, 20 Ocak 2020 tarihinden itibaren bir yıl boyunca Club Total üyesi Total istasyonlarında harcanabilecek. Kampanya ile ilgili daha fazla bilgiye Total Türkiye mobil uygulaması ve www.demirorenpetrol.com.tr ‘den ulaşabilirsiniz.

ÜYE OLMAK ÇOK KOLAY

Club TOTAL üyesi olmak için akıllı telefonlardaki uygulama marketleri üzerinden ya da http://bit.ly/ClubTotal adresinden TOTAL Türkiye uygulamasını ücretsiz indirerek kolayca üye olmak mümkün. Sizler de hemen indirip üyeliğinizi tamamlayın, her yolculukta kazanmaya başlayın!

Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran TOTAL istasyonları, Türkiye’ye hak ettiği en iyi ürün ve hizmetleri sunma anlayışıyla çalışmaya devam ediyor. 

Bir cevap yazın