Ekonomi

TOKİ indirim kampanyası 19 Haziran’da bitiyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) düzenlediği yüzde 20 indirim kampanyası başvuruları 19 Haziran Cuma günü bitiyor. Borcunu ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için düzenlediği indirim kampanyasından şimdiye kadar 14 bin 281 kişi yararlandı. Katılanların 12 bin 833’ü bütün borçlarını kapatarak, tapularını almaya hak kazandı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) borcunu ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için düzenlediği yüzde 20 indirim kampanyası başvuruları 19 Haziran Cuma günü bitiyor.

Kampanyaya katılım, faizlerin düşmesiyle artış gösterdi. Kampanyadan şimdiye kadar 14 bin 281 kişi yararlandı. Katılanların 12 bin 833’ü bütün borçlarını kapatarak, tapularını almaya hak kazandı.

SON GÜN 19 HAZİRAN

Kampanyaya, bütün borç bakiyesini kapatamayacak vatandaşlar da başvurabiliyor. Bu vatandaşlara, borç bakiyesinin yüzde 25’inden az olmamak şartıyla yaptıkları peşin ödemelerde yüzde 20 indirim yapılıyor.
Konut ve iş yeri alıcıları 19 Haziran’a kadar kampanyaya başvurabilecek. Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında söz konusu indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak.

 

Etiketler

İlgili Makaleler