Kamu

TOGG müjdeyi verdi: Bin 500 kişi istihdam edilecek!

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) Gemlik Tesisi’ndeki üst yapı inşaatı için toplamda 1. 500 kişi istihdam edeceğini açıkladı. Yapılan açıklamada, “Üst yapı için ocak ayında 200 toplamda 1.500 personel istihdam edilecek.” İfadeleri kullanıldı.

TOGG sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile istihdam müjdesi verdi. Tesis hakkında bilgilendirmede bulunan şirket, Ocak ayında 220 olmak üzere, toplamda bin 500 kişi istihdam edeceğini açıkladı.

TOGG resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “2021 yılına planlarımız doğrultusunda üst yapı çalışmalarına başlayarak girdik. Gemlik Tesisimizde üst yapı inşaatı için Ocak ayında 220, toplamda 1.500 personel istihdam edilecek. Bizi izlemeye devam edin.” İfadelerini kullandı.

Sosyal medyada paylaşılan videoda TOGG çalışmalarına ilişkin şu bilgilendirmeler yapıldı:

“Gemlik Tesisimizin zemin güçlendirme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Ana yüklenici firma, ‘Yapı Merkezi’ ile anlaşma imzalandı. Üst yapı için mobilizasyon alan çalışmaları başlatıldı. Üst yapı için ocak ayında 200 toplamda 1.500 personel istihdam edilecek. Toplamda 1.500 kişilik yatakhane, 350 kişilik yemekhane…. Alt yapı çalışmalarına son durum; yapılan kazı 550 bin metreküp, yapısal dolgu 225 bin metreküp, zemin güçlendirme kolonu 30 bin 900 adet. Boya, enerji ve gövde binalarının alt yapı çalışmaları tamamlandı. Bizi izlemeye devam edin.”

TOGG resmi internet sayfası üzerinden personel alımlarına ilişkin açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

TOGG’da kişilerin geçmiş başarı ve teknik yetkinlikleri kadar geleceği yönlendirme potansiyellerine de önem veririz. Ekibimiz sürekli öğrenme hevesine sahip, duygusal yönden istikrarlı, entelektüel kapasitesi yüksek, kişiler arası etkileşimde başarılı, cesur ve girişimci bireylerden oluşur.

Hayattaki amaçlarımızla TOGG’da yaptığımız iş arasında çok güçlü bir anlam bağı vardır ve bu nedenle işimize tutkuyla sarılırız. Kararların şekillenmesinde, hiyerarşiden çok argümanların güçlülüğü ve ikna ediciliği bizim için önem taşır. Herkesin sorumluluk almasını ve yeni fikirler geliştirmesini bekleriz; başarımızı da bu şekilde değerlendiririz.

Bu özelliklere sahipseniz ve birlikte yorulmadan aynı hedefe koşmak istiyorsanız, sizleri aramıza bekliyoruz!