EkonomiGündem

Ticari Araç Alacak Vatandaşlar Dikkat! Kia Marka Bongo Model Araçlarda Binlerce Liralık İndirim Yapılacak

Sıfır ticari araç sahibi olmak isteyenler için KIA kampanyası, Kia Bongo model sıfır araç satın alımlarında geçerli 50.000 TL’ye 12 ay %0,99 faiz kampanyasını duyurdu. 2021 model Kia Bongo modellerde 12 ay 0,99 faiz oranı. KIA resmi internet sayfası üzerinden yaptığı açıklama ile kampanyanın detaylarını açıkladı. Sıfır, ticari araç sahibi olmak isteyenler için son gün  30 Kasım. Detaylı bilgi KIA yetkili satıcılarında.

Kampanyanın Detayları Şu Şekilde;

Kampanya 01-30 Kasım 2021 arasında tabloda belirtilen sıfır araçlar için geçerlidir.

Kampanya kapsamında Nihai fatura değeri yüz yirmi bin Türk Lirası ve altında olan taşıtlar için %70 Nihai fatura değeri yüz yirmi bin Türk Lirasının üzerinde olup üç yüz bin Türk Lirasının üzerinde olmayan taşıtlar için %50 , Nihai fatura değeri üç yüz bin Türk Lirasının üzerinde olup yedi yüz elli bin Türk Lirasının üzerinde olmayan taşıtlar için %30, Nihai fatura değeri yedi yüz elli bin Türk Lirasının üzerinde olup bir milyon beş yüz bin Türk Lirasının üzerinde olmayan taşıtlar için %20, Nihai fatura değeri bir milyon beş yüz bin Türk Lirasının üzerinde olan taşıtlar için %0 olarak kredilendirilme yapılabilmektedir.

Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır.

Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır.

İletişimde kullanılan görsel ve donanımlar ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir. Kia aracınızın garanti belgesinde belirtilmiş olan, sınırlanan ve/veya hariç tutulanlar dışındaki parça ve aksamları, Hafif Ticari araçlar için aracın ilk teslim tarihinden itibaren 2 yıl veya 100.000 km (hangisi önce dolarsa) olan yasal garanti süresinin dolmasından sonra aracın ilk teslim tarihinden itibaren 3 Yıl veya 100.000 km’ye gelinceye kadar (hangisi önce dolarsa) Kia özel garanti onarım güvencesi altında bulunmaya devam etmektedir.