Ekonomi

Ticaret Bakanlığı 50 bin 65 bin ve 61 bin TL ile araba satış ilanları yayınladı!

Ticaret Bakanlığı yeni araç satış ilanları yayınladı. Bakanlık tarafından yayınlanan listede50 bin 65 bin ve 61 bin TL ile araba satışlarına çıkılacağı görüldü. Peki, Ticaret Bakanlığı’ndan araba satın almak için ne yapmak gerekiyor? Araba satış işlemleri ne zaman gerçekleştirilecek? İşte merak edilen soruların cevapları…

Ticaret Bakanlığı araç satış ekranında yeni ilanlar yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda 2003 BMW 3.16 İ’nin 51 bin TL ile 1993 MERCEDES C 180’in 50 bin TL ile 2011 FIAT LINEA 1.3 MJT 65 bin TL ile ve 2006 OPEL ZAFİRA 61 bin TL ile satışa çıkacağı öğrenildi. Ticaret Bakanlığı tarafından yapılan araç satışları ihale yolu ile gerçekleştiriliyor.

İhaleye nasıl katılım sağlanır?

İhaleye katılmak isteyenler herhangi bir internet arama motorunda “e-ihale” kriteri ile arama yapması halinde karşılaşacağı ilk sonuçlar e-ihale uygulamasına ait olacaktır. Diğer taraftan e-ihale sistemine www.eihale.gov.tr adresinden ve android ve ios işletim sistemi tabanlı tablet ve cep telefonlarından e-ihale uygulamasını cihazınıza kurarak ulaşılabilir. e-devlet üzerinden e-ihale uygulamasına erişilmesi mümkündür.

Ticaret Bakanlığı araç satış ilanlarını görmek için tıklayınız