Gündem

THY’den flaş karar! İç hat seferleri sınırlandırıldı

Türk Hava Yolları (THY) koronavirüs önlemleri kapsamında yapılan yeni düzenlemeleri duyurdu. Bugün saat 23.59'dan itibaren iç hat seferleri bazı büyükşehirler ile sınırlandırıldı.

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, Twitter’dan koronavirüs ile mücadele kapsamında yapılan yeni düzenlemeleri duyurdu. Ekşi, koronavirüs önlemleri kapsamında iç hat seferlerinin bugün saat 23.59’dan itibaren İstanbul ve Ankara’dan bazı büyükşehirler ile sınırlandırıldığını bildirdi.

İÇ HAT SEFERLERİ SINIRLANDIRILDI

Tüm yurt dışı yolcu seferlerinin durdurulduğunu hatırlatan Ekşi, “İç hat seferlerimiz cumartesi 23.59’dan itibaren İstanbul ve Ankara’dan bazı büyükşehirler ile sınırlandırılmıştır. Detaylı bilgi için Web sitemizi takip ediniz. Kargo seferlerimiz devam edecektir. Cumartesi 23.59 dan itibaren iç hat seferlerimiz İstanbul Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanından yapılacaktır.” ifadelerini kullandı.

Ekşi, THY’nin iç hat tarifesinin gün içinde hazırlanıp ilan edileceğini, iç hat seferlerindeki yolcuların valiliklerden izin alma gerekliliğinin saat 17.00’den sonra başlayacağını kaydetti.

İŞTE UÇUŞ YAPILACAK 14 ŞEHİR

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY’nin uçuş yapacağı şehirleri duyurdu. THY, koronavirüs nedeniyle sadece 14 iç hat uçuşlarını gerçekleştirecek. Tarifeler ilerleyen zamanda açıklanacak. İşte uçuş yapılacak şehirler: İstanbul, Ankara, Samsun, Trabzon, Erzurum, Van, Diyarbakır, Malatya, Gaziantep, Kayseri, Konya, Adana, Antalya, İzmir.