Gündem

THY’den flaş açıklama: Artık yok!

Türkiye’de corona virüsü salgını nedeniyle alınan toplu taşıma ve uçuşlarda da tedbirler arttırılıyor. Bu kapsamda açıklama yapan Türk Hava Yolları ikram konseptinde değişiklik yaptı. THY’den yapılan açıklamada artık 2 saate kadar olan uçuşlarda artık ikram verilmeyeceği duyuruldu.

Dünyayı etkileyen salgın nedeniyle Türkiye’de yeni corona virüsü tedbirleri alınmaya devam ediliyor. Bu kapsamda THY’den yeni tedbir açıklaması geldi. THY’den yapılan açıklamada, “Tüm yurt içi uçuşlarımızda ve 2 saate kadar olan yurt dışı uçuşlarımızda ikram servisi gerçekleştirilmeyecektir.” İfadeleri kullanıldı.

İşte THY’den yapılan o açıklama:

“Değerli yolcularımız, Pandemi sürecinde sizlerin ve ekiplerimizin sağlığını maksimum düzeyde korumak ve kabin ekibi-yolcu temasını minimuma indirmek amacıyla mevcut ikram konseptimizde değişiklik gerçekleştirdik. Bu kapsamda, tüm yurt içi uçuşlarımızda ve 2 saate kadar olan yurt dışı uçuşlarımızda ikram servisi gerçekleştirilmeyecektir. Bu uçuşlarımızda, talep eden yolcularımıza su servisi yapılacaktır. 2 saat üzeri olan yurt dışı uçuşlarımızda özel kutu/paket içerisinde ikram servisi yapılmaya devam edilecektir. Bilginize sunarız.”