Gündem

THY resmen duyurdu: Yolcular için artık ücretsiz!

Zaman zaman çeşitli kampanya duyuruları yapan Türk Hava Yolları (THY) yolcularını sevindirecek bir açıklama yapıldı. THY resmi twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre yolcular artık Companion Entertainment uygulamasıyla televizyon programı, film ve müziklere erişebilecek.

THY ile seyahat planı yapanları sevindirecek bir açıklama yapıldı. Kurum sosyal medya hesabı üzerinden yolcuların Companion Entertainment uygulamasıyla televizyon programı, film ve müziklere ücretsiz erişebileceği belirtildi. Yolcular uçuş öncesinde uygulamadaki tüm içeriklere ücretsiz ulaşabilecek ve kendisine televizyon programı, film ve müzik seçerek liste oluşturabilecek. Ayrıca müşteriler kişisel çalma listeleri haricinde cihazlarını koltuk arkası ekranı kontrol etmek, canlı televizyon izlemek için ikinci bir ekran yerine uçuş haritasıyla uçuşu takip etmek için de kullanılabilecek.

THY tarafından yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı:

Companion Entertainment uygulamasıyla uçuşunuz öncesinde istediğiniz TV programı, film ve müzikleri seçerek liste oluşturup uçuş deneyiminizi daha eğlenceli yaşayabilirsiniz!