Gündem

THY duyurdu: 21 Şubat’a kadar uzatıldı!

Türk Hava Yolları (THY), İsrail çıkışlı ve varışlı tüm uluslararası uçuşların geçici olarak durdurulma kararını duyurdu. Kurum tarafından yapılan açıklamada, uçuşlarını durdurma kararının 21 Şubat’a kadar uzatıldığı bildirildi.

THY İsrail çıkışlı ve varışlı tüm uluslararası uçuşları 21 Şubat’a kadar durduğunu bildirdi.
Kurum tarafından sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “İsrail yetkili makamlarınca alınan karar uyarınca İsrail çıkışlı ve varışlı tüm uluslararası uçuşlar 21 Şubat 2021 tarihine kadar geçici olarak durdurulmuştur.” İfadeleri kullanıldı.
Buna göre yolcular bilet işlemlerini 850 333 0 849 numaralı çağrı merkezinden, satış ofislerinden veya satın alınan acenteye başvurarak gerçekleştirebilecek.

THY Şubat ayı uçuş planını seyahat etmek isteyenler için paylaştı THY’den yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Gökyüzünden uzak geçen günlerin ardından şimdi yeniden buluşma vakti. Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarla sevdiklerimize, keşiflerimize ve biriktirilecek anılarımıza tekrar kavuşuyoruz.

Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 21 Mart 2020 – 31 Mart 2021 (dahil) tarihleri arasındaki biletlemeleriniz için sınırsız değişiklik yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için Esnek seyahat sayfamızı incelemeyi unutmayın.
Uçuş takvimi 28 Şubat 2021 tarihine kadar uygulanacak uçuşlarımızı göstermektedir. “

Uçuş planına ulaşmak için tıklayınız.