Magazin

TFF duyurdu! MHK eski başkanı Hilmi Ok hayatını kaybetti!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Merkez Hakem Kurulu (MHK) eski başkanlarından ünlü isim Hilmi Ok'un hayatını kaybettiğini duyurdu. Türk hakemliğinin önemli isimlerinden Hilmi Ok'un cenazesinin ise yarın kaldırılacağı belirlendi. Peki Hilmi Ok kimdir? İşte detaylar...

Türk hakemliğinin önemli isimlerinden ve Merkez Hakem Kurulu (MHK) eski başkanlarından ünlü isim Hilmi Ok, hayatını kaybetti.

TFF MESAJ YAYIMLADI
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Hilmi Ok’un vefatıyla ilgili mesaj yayımladı. TFF’nin mesajında şu ifadelere yer verildi: “Türk hakemliğinin duayen isimlerinden, eski FIFA kokartlı hakem ve Merkez Hakem Kurulu eski Başkanı Hilmi Ok’un vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

YARIN TOPRAĞA VERİLECEK
1932 İstanbul doğumlu olan Hilmi Ok, 1980 Avrupa Futbol Şampiyonası finallerinde görev yaptı, MHK Başkanı ve eğitimci olarak Türk futboluna çok değerli hizmetlerde bulundu.

Merhum Hilmi Ok’un cenazesi 16 Şubat Pazar günü Marmara İlahiyat Fakültesi Camisi’nde ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu olarak merhum Hilmi Ok’a Allah’tan rahmet; ailesi, sevenleri, hakem ve spor camiasına başsağlığı dileriz.”

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Substance Abuse Help Near Me http://aaa-rehab.com Drug Rehab Centers http://aaa-rehab.com Substance Abuse Center
    http://aaa-rehab.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı