Gündem

TEM Otoyolu’nda dehşet kaza: 6 kişi öldü, çok sayıda yaralı var!

TEM Otoyolu’nda dehşet bir trafik kazası meydana geldi. Hafriyat kamyonunun da aralarında olduğu çok sayıda araç kazaya karıştı. Meydana gelen kaza sonucunda 6 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi de yaralandı. İhbar üzerine çok sayıda ekip sevk edildi. İstabul Valiliği tarafından kazayla ilgili açıklama yapıldı.

Feci kaza, TEM Otoyolu Silivri’de Edirne yönünde yaşandı. Bölgeye sağlık ekibi ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Kaza nedeniyle yol ulaşıma kapatıldı. Kaza sonucunda 6 kişi hayatını kaybederken, 3 kişi de yaralandı.

VALİLİK’TEN KAZAYLA İLGİLİ AÇIKLAMA

İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada “Bugün saat 15.30 sıralarında TEM Otoyolu’nda İstanbul istikameti Silivri Gazitepe Mahallesi mevkiinde sürüş hakimiyetini kaybeden ve karşı şeride geçen bir TIR, 2 hususi araca çarpmıştır. Meydana gelen kazada 6 vatandaşımız maalesef hayatını kaybetmiş, 3 vatandaşımız da yaralanmıştır. Yaralılar hastanede tedavi altına alınmıştır. Kaza mahalline ivedilikle jandarma, itfaiye, sağlık ve AFAD ekipleri sevk edilmiş olup, her iki istikamette trafik tek şeritten sağlanmaktadır. Kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa diliyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadeleri yer aldı.