GündemKamu

Telefon, bilgisayar alacaklar dikkat: Kartı olana 500 TL’lik indirim yapılacak!

Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden açıklamada bulundu. Ziraat Bankası Vatan Bilgisayar ile 19 Haziran tarihine kadar Bankkart’ınızın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Vatan Bilgisayar’da tek seferde yapacağınız 5.000 TL ve üzeri alışverişinize 500 TL indirim yapılacağını açıklarken telefon bilgisayar gibi elektronik eşya alacaklar için kampanyanın detayları paylaştı.

Kampanya Koşulları:

Vatan Bilgisayar mağazalarından veya vatanbilgisayar.com’dan Bankkart’ınızın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile 13 Mayıs – 19 Haziran 2022 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 5.000 TL ve üzeri alışverişinize 500 TL indirim verilecektir.

Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr veya VATAN yazıp 4757’ye SMS göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. SMS gönderimleri ücretsizdir.

Kazanılan indirimler 14 Temmuz 2022 tarihinde işlem yapılan kredi kartının ekstresine veya Bankkart’ın bağlı olduğu hesaba yansıtılacaktır.

Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği azami indirim tutarı 500 TL’dir.

Kampanyadan sadece bireysel kart sahibi Bankkart müşterileri yararlanabilir.

Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan harcamalar asıl kart harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanyaya, kampanya tarihleri içerisinde katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar.

Karta para yükleme, nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lira kullanım işlemleri dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda verilen indirim tutarı geri alınacaktır.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Vatan Bilgisayar kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.