EkonomiGündem

Teknolojik Ürün Alacak Vatandaşlara Açıklama Yapıldı: 150 TL Nakit Verildi

Teknoloji sektöründe yaşanan fiyat artışları nedeniyle vatandaşlar alışveriş yapmakta zorlanır hale geldi. Telefon, bilgisayar ve tablet fiyatlarında yaşanan artış sebebi ile dar gelirli vatandaş alışveriş yapmak için kampanyaları takip etmeye deavm ediyor.

Axess kart sahipleri yapacakları teknolojik ürün alışverişlerinde nakit kazanacak. Axess resmi internet sitesinden yapılan açıklamada: Axess’e özel 11 -15 Şubat 2022 tarihlerinde Teknosa mağazaları ve Teknosa.com’da tek seferde 2500 TL ve üzeri ilk harcamanıza 150 TL chip-para fırsatı sunacak. Son gün 15 Şubat 2022.

Kampanyanın Detayları Şu Şekilde Açıklandı:

11 -15 Şubat 2022 tarihlerinde Teknosa mağazaları ve Teknosa.com’dan tek seferde yapacağınız ilk 2500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 150 TL chip-para sunulmaktadır.

Kampanya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması ya da ilk harcamadan önce asıl kart sahipleri ve tüzel müşterilerin Akbank’ta kayıtlı cep telefonundan “TEKNOSA” yazıp 4566’ya SMS göndermesi gereklidir.

Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımda, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz.

Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.

Kampanyada kazanılan chip-paralar Teknosa.com’da kullanılmamaktadır.

Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Tüzel müşteriler kampanyaya sadece SMS ile katılabilir.

Axess Mobil ve SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Axess, Wings, Free, Ticari kartlar, Neo ve Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.

Bank’O Card Axess chip para kampanyasına dahil değildir.

Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl veya ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 150 TL chip-para kazanabilir.

Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamında harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.

İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-paranın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.