11 Eylül 2017 Pazartesi 11:20
Transformers 5

Sponsorlu içerik:

Transformers 5 izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede beklediğiniz bilimkurgu filmine de ulaşırsınız. Sitemiz, yoğun ilgi ile beklenen bilimkurgu filmlerini sizinle buluşturur. Bu şekilde kesintisiz bir keyif yaşayabilirsiniz.

Sitemizdeki filmler yüksek kalite ile siteye yüklenmiştir. Size evde sinema keyfi yaşatmak için iş başındayız. Bu sayede istediğiniz filmlere anında ulaşabilirsiniz. Filmler sitemize kısa süre içerisinde yüklenir. Bu sayede istediğiniz filme anında ulaşabilirsiniz. Vizyona giren bir filmi izleme şansı yakalayamadıysanız; sitemizde kısa süre içerisinde yüklenen filmleri takip edebilirsiniz. Sizin için her türlü filme ulaşmak artık son derece kolaydır.

İnternette geçirdiğiniz zaman sitemiz sayesinde eğlenceli bir hale gelir. Tarzınız olan film çeşitliliği içerisinde hiç sıkılmadan dilediğiniz filmi izleyebilirsiniz. Üstelik sitemiz diğer izleyicilerin de yorumlarına yer vermiştir. Bu sayede film izlemeye başlamadan önce diğer yorumları takip ederek fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca film ile ilgili fikir sahibi olmak için izleyici puanlarından da yararlanabilirsiniz. İzleyiciler filmi izledikten sonra beğenilerine göre puan verir. Siz de beğendiğiniz ya da beğenmediğiniz filmlere puan verebilirsiniz. Bu sayede sizden sonraki izleyiciler için bir yol göstermiş olursunuz.

Transformers 5 Filminin Konusu
Son dönemlerin ilgi ile izlenen Transformers 5. filmi ile izleyicilerin karşısına çıkar. Filmin bu serisinin adı Transformers 5: Son Şövalye’dir. Transformers diğer 4 serisinde kendi felsefesini izleyicilere yansıtmaya çalışmıştır. Ancak bu son film ile tüm yaratılan fikir yerle bir edilir. İnsanların gözündeki Transformers felsefesi bu filmde paramparça yıkılarak yeni bir hale dönüşüyor. Bu seride insanlar ve Transformers savaş haline kaldıkları yerden devam eder. Ancak Optimus Prime bu seride yoktur. Transformers 5: Son Şövalye filminde insanların geleceği tehlike halindedir. Geleceği kurtarmak bu sefer sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Çünkü geleceği kurtarmanın yolu artık geçmişin içinde saklanan sırlardadır. Bu sırların açığa çıkması aynı zamanda insanların geleceklerini de kurtaracaktır. Geçmişteki sır; Transformers dünyasının taşıdığı sırdır. Transformersların geçmişindeki gizem aralanarak gelecek emin ellere bırakılmaya çalışılır.

Transformers 5 filminde dünyanın geleceği de tehlike altındadır. Geleceği kurtarma görevi oldukça sıra dışı bir birliğe verilmiştir. Bu birlik bir şekilde Transformers dünyasının gizli geçmişini ortaya çıkarmaya çalışır.

Transformers 5 Filminin Oyuncuları
Serisinin 5. filmi olan Transformers 5: Son Şövalye’ ye sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Transformers 5 izle seçeneği ile sitemiz size hizmet verir. Filmin yönetmen koltuğunda usta isim Michael Bay oturur. Ayrıca filmde çok sayıda usta oyuncu da karşımıza çıkar.


Filmin başrollerinde Mark Wahlberg, Laura Haddock ve Anthony Hopkins karşımıza çıkar. Ayrıca Isabela Moner, Stanley Tucci, Josh Duhamel, Santiago Cabrera ve Jerrod Carmichael gibi ünlü oyuncular da kendisini bu filmde gösterir. Siz de bu ünlü oyuncu kadrosunun yer aldığı filme sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.