TiviBu Arızası Türk Telekom TiviBu çöktü mü? Telefon numaralarına ulaşılamıyor

TiviBu arızası hala giderilemedi. TiviBu'da yayın arızası bir çok bölgede devam ediyor... İnternet üzerinden yayın yapan ip tv Türk Telekom TiviBu çöktü mü? Bugün akşam saatlerinde yayını bir anda kesilen TiviBu 3 saati aşkın bir süre kapalı durumda kaldı. Televizyonlarında bir anda hata kodu görenler belirtilen talimatları uygulasa da düzelmeyince 444 5 375 nolu telefon numarası ile Tivibu müşteri hizmetlerini aramak istediler ancak bu numaraya da hiçbir bağlantı kurulamadı.

TiviBu Arızası Türk Telekom TiviBu çöktü mü? Telefon numaralarına ulaşılamıyor

İnternet üzerinden yayın yapan ip tv Türk Telekom TiviBu çöktü mü? Bugün akşam saatlerinde yayını bir anda kesilen TiviBu 3 saati aşkın bir süre kapalı durumda kaldı. Televizyonlarında bir anda hata kodu görenler belirtilen talimatları uygulasa da düzelmeyince 444 5 375 nolu telefon numarası ile Tivibu müşteri hizmetlerini aramak istediler ancak bu numaraya da ulaşılamadı. 3 saatlik bir kesintiden sonra TiviBu tekrar normale döndü.

Türk Telekom TiviBu'dan henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Tivibu kullanıcıları ise sosyal medya hesapları üzerinden Tivibu'ya erişemediklerini dile getiren paylaşımlarda bulunuyor. ( Egehaber.com )

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 01:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Özer abi
Özer abi - 12 ay Önce

İzmir Balçova dan yazıyorum yayın yok tel hat düşmüyor tam bir rezalet

Fatih
Fatih - 12 ay Önce

Ne yayın var nede müşteri hizmetlerine ulaşılabiliyor. Rezalet

Kayacan
Kayacan - 12 ay Önce

Hala çalışmıyor

Taşören
Taşören - 12 ay Önce

Bu ne rezillik ya uzay çağında iletişim yayın yok.yapacağınız işee

O ye beybi
O ye beybi - 12 ay Önce

Teknik bir sıkıntı olabilir tabiki biz anlayışlı insanlarız. Ama bi haber edin bi açıklama yapın insanlık dışı varlıklar. bi saattir modem ile Tv kutusu arasında mekik dokuyoruz, zaten doğru dürüst çalıştığını görmedik şimdi hepten rezillik. Aldığım güne bin lanet

Emre
Emre - 12 ay Önce

Tivibu müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor egerki gerekli yardımı alamasak tüketici haklarına baş vuralım tek taraflı fes etme hakkımız var 100 tl para ödüyorum aylık

tezcan ada
tezcan ada - 12 ay Önce

arabin işi bu kadar olur

Karakoç
Karakoç - 12 ay Önce

Ne tivubu var ne müşteri hizmetleri aramakla düşüyor. Yazıklar olsun türktelekom