TiviBu Arızası Türk Telekom TiviBu çöktü mü? Telefon numaralarına ulaşılamıyor

TiviBu arızası hala giderilemedi. TiviBu'da yayın arızası bir çok bölgede devam ediyor... İnternet üzerinden yayın yapan ip tv Türk Telekom TiviBu çöktü mü? Bugün akşam saatlerinde yayını bir anda kesilen TiviBu 3 saati aşkın bir süre kapalı durumda kaldı. Televizyonlarında bir anda hata kodu görenler belirtilen talimatları uygulasa da düzelmeyince 444 5 375 nolu telefon numarası ile Tivibu müşteri hizmetlerini aramak istediler ancak bu numaraya da hiçbir bağlantı kurulamadı.

TEKNOLOJİ 02.05.2018, 22:15 03.05.2018, 01:21
TiviBu Arızası Türk Telekom TiviBu çöktü mü? Telefon numaralarına ulaşılamıyor

İnternet üzerinden yayın yapan ip tv Türk Telekom TiviBu çöktü mü? Bugün akşam saatlerinde yayını bir anda kesilen TiviBu 3 saati aşkın bir süre kapalı durumda kaldı. Televizyonlarında bir anda hata kodu görenler belirtilen talimatları uygulasa da düzelmeyince 444 5 375 nolu telefon numarası ile Tivibu müşteri hizmetlerini aramak istediler ancak bu numaraya da ulaşılamadı. 3 saatlik bir kesintiden sonra TiviBu tekrar normale döndü.

Türk Telekom TiviBu'dan henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Tivibu kullanıcıları ise sosyal medya hesapları üzerinden Tivibu'ya erişemediklerini dile getiren paylaşımlarda bulunuyor. ( Egehaber.com )

Yorumlar (13)
Özer abi 1 yıl önce
İzmir Balçova dan yazıyorum yayın yok tel hat düşmüyor tam bir rezalet
Fatih 1 yıl önce
Ne yayın var nede müşteri hizmetlerine ulaşılabiliyor. Rezalet
Kayacan 1 yıl önce
Hala çalışmıyor
Taşören 1 yıl önce
Bu ne rezillik ya uzay çağında iletişim yayın yok.yapacağınız işee
O ye beybi 1 yıl önce
Teknik bir sıkıntı olabilir tabiki biz anlayışlı insanlarız. Ama bi haber edin bi açıklama yapın insanlık dışı varlıklar. bi saattir modem ile Tv kutusu arasında mekik dokuyoruz, zaten doğru dürüst çalıştığını görmedik şimdi hepten rezillik. Aldığım güne bin lanet
Emre 1 yıl önce
Tivibu müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor egerki gerekli yardımı alamasak tüketici haklarına baş vuralım tek taraflı fes etme hakkımız var 100 tl para ödüyorum aylık
tezcan ada 1 yıl önce
arabin işi bu kadar olur
Karakoç 1 yıl önce
Ne tivubu var ne müşteri hizmetleri aramakla düşüyor. Yazıklar olsun türktelekom
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın