PUBG Mobile yapımcısı Tencent oyun telefonu mu yapacak?

Çıktığından bu yana en çok oynanan oyunlardan biri olan PUGB yapımcısı Tencent oyun telefonu üzerinde çalışıyor. Tencent telefon modelinin hangi marka ve model ismiyle satışa sunulacağı henüz bilinmiyor

PUBG Mobile yapımcısı Tencent oyun telefonu mu yapacak?

Çıktığından bu yana bilgisayarlarda ve telefonlarda en çok oynanan oyunlardan biri olan PUBG’nin yapımıcı Tencent, ortaya çıkan bazı haberlere göre bir oyun telefonu üzerinde çalışıyor. Tencent telefon için diğer akıllı telefon üreticileriyle iş birliği yapabilir.

PUBG yapımcısı Tencent platformu dünyaya açıyor

PUBG oyununun yapımcısı olan Tencent yeni oyun platformunu dünyaya açıyor. Önemli rakiplerin karşısına dikilecek olan Tencent, rekabet fitilini ateşledi...

Tencent hangi markalarla işbirliği yapacak?

Tencent’in çıkarması beklenen akıllı telefon modelini, bir akıllı telefon üreticisine yaptırması bekleniyor. Asus, Razer ve Xiaomi gibi markaların oyun telefonu üretmesi, Tencent’in bu markalarla iş birliği yapma ihtimalini büyütüyor.

Tabii Tencent telefon modelinin hangi marka ve model ismiyle satışa sunulacağı hakkında henüz bir haber yok. Ancak telefonun oldukça güçlü donanım özelliklerine sahip olması beklentiler arasında. Cihazda muhtemelen Qualcomm‘un üst seviye bir işlemcisi kullanılacak.

Tencent‘in akıllı telefonu hakkında ortaya çıkan bilgiler şimdilik bu kadar. Önümüzdeki günlerde Tencent markalı akıllı telefon hakkında daha fazla bilgiye sahip olmayı bekliyoruz.

YORUM EKLE