10 Eylül 2017 Pazar 22:44
Hızlı ve Öfkeli 8

Sponsorlu içerik:

Hızlı ve Öfkeli 8 filmini ve diğer filmleri sitemiz aracılığı ile izleyebilirsiniz. Sitemiz filmleri yüksek kalite ile size sunar. Bu sayede istediğiniz filmleri filmde bir sorun oluşmadan izleyebilirsiniz.

Hızlı ve Öfkeli filminin son serisi Hızlı ve Öfkeli 8’ e sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu film ile aksiyon kaldığı yerden devam eder. Siz de bu aksiyona şahitlik edebilirsiniz.

Hızlı ve Ökeli 8 Konusu
Diğer tüm filmlerde bir şekilde suça bulaşmış olan ekip artık bu filmde suçtan uzak durmak ister. Tüm ekip suya bulaşmadan sakin bir hayat içerisinde yaşamak ister. Ekip içinde Dom ve Letty evlenir. Bu ikili balayına gitme hazırlığı içerisindedir. Bu sırada Brian ile Mia da artık emekli olmaya karar vermiştir. Bu şekilde tüm ekip artık suçtan uzakta bir hayat yaşamak ister. Bunu da sağlamayı başarmışlardır.

Suça bulaşmadan bir şekilde hayatını yaşayan ekip üyeleri, istedikleri hayatı yaşamak kısa sürer. Çünkü Dom için suça bulaşmadan yaşamak oldukça zor olacaktır. Bir anda gizemli bir şekilde ortaya çıkan kadın Chiper, Dom’ u suça bulaşmaya ikna eder. Dom bir anda sevdiklerinden uzaklaşarak kendini tekrar suç ortamının içine atar. Ekip üyeleri onları bırakıp giden Dom’ un peşine düşer. Çünkü Dom’ u suçtan uzaklaştırmanın tek yolu onu durdurmaktır. Dom bir taraftan karıştığı suç ortamından uzaklaşmak isterken bir taraftan da ekip arkadaşlarında kaçmanın yolunu arar.

Dom’ un bu yeni durumu özellikle eşi Letty’ i etkiler. Çünkü Dom bu gözü kara hali ile eşini şaşırtır. Don artık yeni işi için gerekirse eski ekip arkadaşlarının hayatını hiçe saymaktadır. Ekip arkadaşları bu işin peşine düşer. Dom’ un neden bu şekilde bir ortama girdiğinin gerçek nedenini ortaya çıkarmaya çalışır. Hızlı ve Öfkeli 8 Filminin Oyuncu Kadrosu

Hızlı ve Öfkeli 8 izlerken filmi 13 Nisan 2017 tarihinde gösterime girmiştir. Film pek çok ülkenin ortak yapımıdır. Filmde ABD, İngiltere, Fransa, Kanada ve Samoa ülkelerinin ortaklığı söz konusudur. Film aksiyon ve gerilim türünde oldukça iddialıdır.

Filmde F. Gary Gay’ in usta yönetmenliğini görürüz. Film aynı zamanda pek çok başarılı oyuncuyu da barındırır. Filmde Dom rolü için usta oyuncu Vin Diesel bir kere daha karşımıza çıkar. Hobbs rolünde Dwayne Johnson bulunur. Deckard Shaw rolünde Jason Statham’ ı görürüz. Letty rolü ise usta oyuncu Michelle Rodriguez ile hayat vurur. Ayrıca filmde Tyrese Gibson, Charlize Theron, Ludacris ve Nathalie Emmanuel karşımıza çıkar.

Hızlı ve Öfkeli 8 izle ve diğer tüm Hızlı ve Öfkeli serilerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesi ve hızlı dolum özelliğe ile film izlerken hiç sorun yaşamazsınız. Sitemiz her türlü kategorideki filmi sizinle ulaştırır.