GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? GTA 6 Çıkış Tarihi- GTA 6 PlayStation 5 İle Mi Gelecek?

Rockstar Games şirketi tarafından piyasaya sürülen ve rekorlar üstüne rekorlar kıra GTA 5 sonrasında milyonlarca insan GTA 6'nın ne zaman piyasaya çıkacağını araştırıyor.

TEKNOLOJİ 28.02.2019, 23:35
GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? GTA 6 Çıkış Tarihi- GTA 6 PlayStation 5 İle Mi Gelecek?

Rockstar Games tarafından piyasaya sürülecek olan ve şu anda da üzerinde çalıştığı iddia edilen GTA 6'nın ne zaman çıkacağı hakkında detayları paylaşıyoruz.

Rockstar Games tarafından üretilen GTA 5 şuan bile dünya geneline bakıldığında hiçbir kötü bir yoruma malzeme olmuyor ve GTA 5'i yapan üreticiler GTA 6 için kolları sıvamış durumda.

Hal böyleyken Rockstar Games'in GTA 6 'yı ne zaman piyasaya süreceği de merak ediliyor.

Aslına bakacak olursak GTA 6'nın şu an neden çıkmadığı ve piyasalarda neden GTA 5'in varlığının hala devam ettiğini anlayabiliriz.

İşte o detaylar;

İlk olarak; GTA V Halen Satıyor günümüzde bile GTA 5'in çıkması üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen en çok satan oyunlar arasında tam 5 yıldır harika bir ivme yakalamış durumu.

Ayrıca GTA Online'ın Popülaritesi bir hayli fazla. Youtube ve diğer yayın platformlarında GTA sadece online olarak iyi bir izleyici kitlesine sahip.

Rockstar Games tarafından Red Dead Redemption 2'nin Çıkışı nedeniyle GTA 6 biraz gecikmiş olamaz, çünkü bir hayli gecikecek. Sebebine bakacak olursak  Rockstar Games en az GTA 6 için uğraştığı kadar Red Dead Redemption 2 içinde harika bir uğraş verdi.

RDR2, GTA ve GTA:Online Aynı Anda Geliştirilemeyeceği için GTA 6 gecikmeli olarak gelecek. Çünkü üst madde de yer aldığı gibi GTA 5 bir hayli online kitleye sahip konumda.

PS5 ve Xbox One Henüz Ortada bulunmuyor ve bu yüzden GTA 6'nın üretimi konusunda yavaşlama yaşanabilir.

Not: Aktif kaynak linki kullanarak haberlerimizden alıntı yapabilirsiniz


 

Yorumlar (0)