KamuPersonel Alımı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı: KPSS Şartsız 62 Personel Alınıyor!

04 Kasım 2022 tarihinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ), KPSS şartsız ve sınavsız bünyesine kadrolu görevlendirilmek üzere 5 meslekten 62 memur ve işçi alımı yapacak.

İŞKUR’un Tekirdağ iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre; 16 Su ve Kanal Beden İşçisi, 24 Beko Loder Operatörü, 19 Ağır Vasıta Şoförü, 2 Makine Teknikeri-Teknisyeni ve 1 Mühendis olmak üzere toplam 62 personel alımı yapılacak. Başvuru sağlayacak adayların aşağıdaki şartları taşıyor olması gerekmektedir.

Belediye personel alımı iş başvuruları halen devam etmekte olup18 Kasım 2022 tarihi saat 17.30’a kadar devam edecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar “Atatürk Mah. 57. Alay Cad. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi No:6 K:4 Süleymanpaşa/Tekirdağ” adresinde şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Mesleklere ilişkin istenilen başvuru şartları, istenilen belgeler ve diğer tüm detaylar aşağıda verilen resmi ilan içeriğinde belirtilmiştir. İŞKUR üzerinden yayınlanan resmi iş ilanı içeriklerini görüntüleyebilmek için; https://media.iskur.gov.tr/62197/tekirdag-su-ve-kanalizasyon-idaresi-personel-a-s-18-11-2022.pdf