Ekonomi

Tek seferde 250 TL’lik akaryakıt alanlar: Duyuru yapıldı!

Arabası olan vatandaşlar sıklıkla akaryakıt satın alırken, akaryakıt satın alanlar için ise yeni duyurular yapılmaya devam ediliyor. Ağustos ayında akaryakıt satın alacak olan vatandaşları ilgilendiren açıklama yapıldı. Açıklamaya göre, 31 Ağustos tarihine kadar yapılacak akaryakıt harcamalarında 50 TL MaxiPuan hediye edilecek.

İş Bankası araç sahibi müşterileri ilgilendiren duyuruda bulundu. Banka tarafından yapılan açıklamada, “1-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Maximum Mobil’in içindeki Pazarama Araçta Öde uygulamasına dahil akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız ve Maximum Mobil ile ödeyeceğiniz ikinci ve sonraki 250 TL ve üzeri her yakıt alışverişinizde 10 TL, toplam 50 TL MaxiPuan kazanın!” ifadeleri kullanıldı.


Kampanya detayları ise şöyle açıklandı:

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: MaxiPara Kartlar, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Kampanyadan faydalanmak için yakıt alışverişlerinizin Maximum Mobil’in içindeki Pazarama Araçta Öde uygulamasına dahil akaryakıt istasyonlarından Maximum Mobil içinde yer alan Petrol Ofisi, Opet, Aytemiz, Lukoil Doldurgeç Araçta Ödeme menüsü üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyadan her gün 1 defa faydalanabilirsiniz. Aynı gün içinde 250 TL ve üzeri birden fazla akaryakıt alışverişiniz olması halinde ilk alışverişiniz kampanyaya dahil edilecektir.
Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 7 Eylül 2022 tarihinde kampanya kapsamında son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Ekim 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar yalnızca Pazarama’daki Online Alışveriş, Market Siparişi, Araçta Öde ve Dijital Kod Market menülerinden yapılan alışverişlerde kullanılabilecektir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı MaxiPuan kazanamayacaktır.

Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma