GenelGündem

Tedavisine hastanede devam edilecek!

Birkaç gün önce koronavirüs testi pozitif çıkan Ali Babacan'ın tedavisine hastanede devam edilecek.

Bir süre önce koronavirüs hastalığına yakalanan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın tedavi süreci devam ediyor. Bazı şikayetlerinin devam ettiğini doktorlara bildiren Babacan, tedavisine hastanede devam edileceğini duyurdu.

Ali Babacan, sosyal medya üzerinden hem kendisinin hem de ailesinin sağlık durumlarıyla ilgili açıklama yaptı. Kendisi ile birlikte eşi ve oğlunun da koronavirüs olduğunu bildiren Babacan, ailesinin durumlarının iyi olduğunu ve evde gözetim altında kaldıklarını bildirdi.

TEDAVİSİ HASTANEDE DEVAM EDECEK

Sosyal medya hesabı üzerinden durumuna dair açıklamada bulunan Babacan; “Bugün COVID-19’la 8. günümüz. Çok şükür eşim Zeynep ve oğlumuz Emir iyileştiler. Evde kontrol ve karantina altındalar. Benim genel durumum iyi, ancak bazı şikayetlerim devam ediyor. Doktorumun tavsiyesine uyarak, ilaç tedavim bitene kadar yakın izlem amacıyla hastanede olacağım. Bir kez daha sizden COVID-19’u çok ciddiye almanızı, hastalıktan korunmak ve çevrenizdekileri korumak için azami özeni göstermenizi rica ediyorum. Büyük fedakarlıklar gösteren tüm sağlık çalışanlarımıza ve bize geçmiş olsun dileklerini ileten herkese tekrar teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu