Ekonomi

TEB Bankası’ndan 2021 yılı için flaş kampanya duyurusu: Başvuru yapana geri ödemesiz 1.600 TL nakit ödeme yapılıyor!

TEB Bankası 2021 yılı için flaş bir kampanya duyurusunda bulundu. Özel banka tarafından yapılan açıklamada emekli maaşını TEB Bankası’na taşıyanlara 1.600 TL’ye varan nakit ödeme yapılacağı bildirildi. İşte TEB Bankası promosyon kampanyasının detayları…

Bankalar emeklilerin maaşlarını kendi şubelerine taşımaları için çeşitli kampanya duyurularında bulunuyorlar. TEB Bankası bu sene için geçerli kampanyasını resmi internet sayfası üzerinden açıkladı. Banka 01 Şubat 2021 tarihi itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerine bin 600 TL nakit ödeme yapacağını bildirdi. Bankanın karşılıksız olarak yapacağı ödemeden faydalanmak isteyen emeklilerin emekli maaşlarını 36 ay boyunca TEB Bankası’ndan almayı taaddüt etmesi ve TEB Bankası’nda en az 2 adet Otomatik Fatura Talimatı bulundurması gerekiyor.

1.600 TL’ye Varan Nakit Promosyon Kampanya Detayları:

Kampanya 01.02.2021 tarihi itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsamaktadır.

Emekli müşterilerimizin kampanya dönemi içerisinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve Bankamızda en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerekmektedir.

Müşterilerin maaş transferi gerçekleştiğinde maaş tutarına bağlı olarak aşağıdaki tabloda belirtilen promosyon ödemeleri yapılacaktır.

Aşağıdaki tabloda “Nakit Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar müşterilerimizin emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt etmelerine karşılık ödenecek promosyon tutarlarını, “Ek Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar ise müşterilerimizin 36 aylık taahhüt süreleri boyunca Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Talimatı bulundurmalarına karşılık ödenecek promosyon tutarlarını göstermektedir.

Kampanya döneminde verilen ek promosyon, yeni verilen 36 aylık emekli taahhütnamesi ve 2 adet otomatik fatura ödeme talimatları için geçerli olup verilen ürün ve/veya taahhütlerinden herhangi birinin iptal edilmesi, Bankamızda var olan Otomatik Fatura Talimat adedinin 2’nin altına düşmesi durumunda verilen ek promosyon müşterilerimizden kıstelyevm esasına göre iade alınacaktır.

Kampanya döneminde verilen ek promosyon emekli maaşını TEB’e yeni taşıyacak müşterilerimiz için geçerli olup TEB’den emekli maaşını alan mevcut müşterilerimiz de taahhüdünü 36 aylık sürede yenileyerek kampanya döneminde verilen ek promosyon tutarında promosyon almaya hak kazanabilirler.

TEB Emekli dünyasının avantajlarından yararlanmak ve 1.600 TL’ye varan nakit promosyon fırsatını kaçırmamak için TEB Şubeleri ile iletişime geçebilir veya Cepteteb Mobil/Bireysel İnternet Şubemizden emekli maaş taahhütnamesini ve Kampanya ek taahhütnamesini dijital olarak onaylayabilirsiniz.

Nakit promosyondan yararlanabilmek için müşterilerimiz kendilerine bağlı olan tüm maaşlarını bankamıza taşımaları gerekmektedir.