Ekonomi

TEB Bankası internetten başvuru ile 3 ay ertelemeli kredi veriyor!

İhtiyacı olan vatandaşlar bankaların kredi kampanyalarını araştırıyorlar. Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) resmi internet sayfası üzerinden ihtiyaç kredisini duyurdu. TEB tarafından yapılan açıklamada, internetten başvuru ile 3 ay ertelemeli kredi verildiği duyuruldu. Peki, TEB ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir? İşte cevabı…

Küresel pandemi nedeniyle Türkiye’de vatandaşlar ekonomik zorluk yaşıyorlar. Maddi zorluk çeken vatandaşlar acil ihtiyacını karşılamak için kredi araştırmaları yapıyorlar. TEB bankası acil ihtiyacı olan vatandaşlar için ihtiyaç kredisini duyurdu.

İşte bankadan yapılan açıklamaya göre ihtiyaç kredisi özellikleri:

İhtiyaç kredisi nedir?

İhtiyaç kredisi, eğitim, tatil, yol, giyim, seyahat gibi bireysel harcamalarınız veya hizmet alımlarınız için gerekli nakit ihtiyaçlarınızı karşılayarak geri ödemelerinizi uzun vadede yapabileceğiniz bir finansman aracıdır.

Bu sayede ihtiyaçlarınızı ertelemenize gerek kalmadan, bütçenize uygun taksitlerle ödeme planınızı oluşturarak dilediğiniz harcamayı yapabilmiş olursunuz.

TEB İhtiyaç Kredinizi, 36 aya varan uzun vade avantajları ile kullanabilir, geri ödemelerinizi bütçenize uygun taksitlerle gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir?

Standart ihtiyaç kredisi ürünüdür.

3 – 36 ay arası vadelerde kullanılabilir.

3 ay erteleme özelliğine sahiptir.

Faiz ve vade oranları müşteri özelinde Findeks notuna göre değişiklik gösterebilir.

TEB Müşterisi iseniz; CEPTETEB İnternet Şubesi, Mobil Uygulama ve teb.com.tr’den kolayca başvurabilir, onaylandığı anda hemen kullanabilirsiniz.TEB Müşterisi değilseniz; teb.com.tr’den kolayca başvurabilirsiniz.

Başvurunuz onaylandığı takdirde; size en yakın TEB Şubesi’ni ziyaret ederek (https://www.teb.com.tr/en-yakin-teb-sube-atm/) evraklarınızı imzaladıktan sonra kredinizi kullanabilirsiniz. Faiz ve vade oranları müşteri özelinde kredi notuna göre değişiklik gösterebilir.TEB piyasa koşullarına göre kampanya koşullarında değişiklik yapabilir.

TEB onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme hakkına sahiptir.

Findeks notunuza göre değişen faiz oranlarında kullanılabilir.

İhtiyaç kredisine nasıl başvurabilirsiniz?

‘Hemen Başvurun’ butonuna tıklayarak adımları takip edebilir, size en yakın TEB Şubesine giderek başvuru talebinde bulunabilir veya CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması, CEPTETEB İnternet Şubesi ve TEB Telefon

Şubesi’nden başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Gerekli Belgeler sekmesinden başvurunuz için gerekli olan belgeleri görüntüleyebilirsiniz.

Dilerseniz TEB Telefon Şubesi 0850 200 0666 numaralı hattımızı arayarak 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Farklı kullanım amaçlarına yönelik hazırladığımız kredi paketleriyle sizleri rahatlatacak finansman çözümlerimiz ile hep yanınızdayız. Tüm ürünlerimizi incelemek ve size en uygun krediden yararlanmak için ihtiyaç kredileri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.