Ekonomi

TEB Bankası duyurdu: Son gün 30 Nisan, ilk yıl ödeme yok!

TEB Bankası resmi internet sayfası üzerinden yeni bir kampanya duyurusunda bulundu. Banka tarafından yapılan açıklamada, 15 Mart 2021 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında CEPTETEB Kredi Kartı’na başvuru yapanlardan ilk yıl kart ücreti alınmayacağı belirtildi. Peki, kampanyadan faydalanmak için nasıl başvuru yapılır?

TEB Bankası CEPTETEB Kredi Kartı için düzenlediği kampanya duyursunda bulundu. Yazılı açıklama yapan banka, CEPTETEB Kredi Kartını alanlara yapacakları ilk 100 TL ve üzeri harcamanda anında 50 TL Bonus hediye edileceği bildirildi. Ayrıca kart kullanımı ilk yıl ücretsiz olacak.

Banka tarafından yapılan kampanya açıklamasında şu ifadeler kullanıldı:

15 Mart 2021 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında CEPTETEB Kredi Kartı’na başvur, başvurun onaylanırsa ilk yıl kart ücreti ödeme!

Üstelik CEPTETEB Kredi Kartı başvurunu Mobil Uygulama veya İnternet Şubesi’nden yap, kartın onaylandıktan sonra kartını ilk yıl ücretsiz kullanırken kartınla yapacağın ilk 100 TL ve üzeri harcamanda anında 50 TL Bonus kazan.*

Daha fazla Bonus isterim dersen de Mobil Uygulama veya İnternet Şubesi’nden Harcama Sözü talimatı verip anında 500 TL’ye varan Bonus kazanabilir**, her ay Mobil Uygulama üzerinden güncel kampanyalara katılarak yıllık 1.000 TL’yi*** aşan Bonus kazanma şansını yakalayabilirsin.

Nasıl kazanırım?

Kampanya, 15 Mart 2021 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında cepteteb.com.tr, CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması, TEB Şubeleri ve 0850 222 09 29 numaralı CEPTETEB Destek Merkezi kanallarından yapılan CEPTETEB Kredi Kartı başvuruları için geçerlidir.

Kampanyaya katılabilmek için 15 Mart 2021 tarihi itibarıyla herhangi bir CEPTETEB Kredi Kartına sahip olmamak ve 15 Mart 2021 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında CEPTETEB Kredi Kartı başvurusunda bulunarak yeni CEPTETEB Kredi Kartı almak gerekmektedir.

Kampanya tarihinden önce veya kampanya tarihleri arasında TEB Bonus Kredi Kartı ürünlerinden herhangi birine sahip olanlar, CEPTETEB Kredi Kartı başvurusu yapmaları halinde kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanya kapsamında CEPTETEB Kredi Kartı başvuru tarihi baz alınacak olup 15 Mart 2021 00:00’dan 30 Nisan 2021 23:59’a kadar başvurulan kartlar kampanya kapsamındadır.

15 Mart 2021 tarihi öncesinde Bankamıza ait açık CEPTETEB Kredi Kartı olan ve kampanya tarihleri içerisinde kartını iptal edip yeni kart başvurusu yapan müşterilerimiz kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında CEPTETEB Kredi Kartı alan müşterilerimize ilk kart ücreti 2. yılın sonunda ekstrelerine yansıtılacaktır. Kredi kartından bir kez harcama yapılmış olması kart ücretinin yansıtılması için yeterlidir.
Sade Kart, ticari kartlar, banka kartları, sanal kartlar ve ek kartlar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya müşteri bazında gerçekleştirilecektir.

TEB A.Ş. kampanya koşul ve şartlarını değiştirme hakkı saklıdır.

Nasıl başvururum?

Kampanyadan yararlanabilmek için cepteteb.com.tr, CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması, TEB Şubeleri ve 0850 222 09 29 numaralı CEPTETEB Destek Merkezi kanallarından CEPTETEB Kredi Kartı başvurusu yapabilirsin.