EkonomiGündem

TC kimlik kartınızı alıp gidin: Ziraat Bankası emeklilere duyuru yaptı!

Ziraat Bankası emeklilere duyuru yaptı. Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alanlara özel bir açıklama yapıldı. Banka, emekli müşterileri için kampanya başlattığını vurguladı. Bankanın başlattığı kampanyanın tüm detayları belli oldu.

Ziraat Bankası tarafından alınan kampanya bilgilerine göre, emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan ve Türk Telekom hat sahipleri kampanyadan yararlanabilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler kimliğiyle başvurabilecek.

AYLIK 55 TL ÖDEME YAPILACAK

Ziraat Bankası’ndan emekli ilgilendiren açıklama geldi. Banka emekli müşterileri için harekete geçti. Ziraat Bankası’ndan alınan bilgilere göre, emekli maaşı alan Türk Telekom hat sahibi müşteriler aylık 55 TL fatura ödemesi kampanyasından yararlanabilecek.

Kampanyaya katılmak isteyen emekli müşteriler için koşullar açıklandı. Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada, emekli maaşını alanlar, Türk Telekom’dan yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma tarifesine 12 ay taahhütle 55 TL’ye sahip olacak.

TC KİMLİK KARTIYLA GİTMEK YETERLİ OLACAK

Kampanyadan yararlanmak için kimliğinizle birlikte size en yakın Türk Telekom bayisine başvurmanız yeterli olacak. Ziraat Bankası müşterisi olduğuna ilişkin kontroller yapıldıktan sonra size özel tarifeden yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz.