Aydın HaberleriGenel

Tatile gitti, başına kale direği düştü

Ailesiyle birlikte Kuşadası'nda tatile gencin başına kale direği düştü.

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde ailesiyle birlikte kaldığı otelin futbol sahasında başına kale direği düşen genç ölümden döndü. Sağlık ekipleri tarafından hemen hastaneye kaldırılan 21 yaşındaki Göksel K. operasyona alındı.

Alınan bilgiye göre Göksel K., Kuşadası Bayraklıdede Mahallesi’ndeki 5 yıldızlı bir otele ailesi ile birlikte tatil yapmaya geldi. Otel tesislerinin içinde bulunan futbol sahasında arkadaşlarıyla birlikte oynarken kale diğerine asılan genc, kale direğinin başına düşmesi sonucu ağır yaralandı.

İddialara göre montajı düzgün yapılmayan kale direğinin düşmesi sonucu yaralanan genc, önce Kuşadası Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Orada gerekli ekipmanın arızalı olduğu bilgisi üzerine yaralı bu kez de  Aydın Atatürk Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

Geçirdiği 3 saatlik ciddi operasyonun ardından 4 gün boyunca yoğun bakımda kalan genç sağlık durumunun iyiye gitmesi üzerine servise alındı.

HERKES YARDIMCI OLDU, ONLAR HARİÇ!

Olaydan sonra konuşan acılı aile; “16 Ağustos tarihinde tatil için ailemle birlikte Kuşadası’ndaki 5 yıldızlı otele geldik. Oğlum otele ait futbol sahasında şut çekme yarışması yaparken düzgün monte edilmeyen kale direği kafasına düştü ve ağır yaralandı. Çok zor anlar yaşadık. Kuşadası’nda cihaz arızalı olduğu için Aydın’a sevk edildik. Aydın’da başarılı bir operasyon ile doktorlar oğlumu hayata döndürdü. Bu süre zarfında Aydın’da doktorlar, çalışanlar bizlere çok yardımcı oldu. Kuşadası’na ailece tatil için gelmiştik, başımıza gelmeyen kalmadı. Herkes yardımcı oldu ancak kaldığımız 5 yıldızlı otelin bir tek yetkilisi bile geçmiş olsun diye de aramadı. Otelden şikayetçiyiz. Sağlık işlemlerimizin ardından otelle ilgili suç duyurusunda bulunacağız” dedi.