Gündem

Tartışırken tencere fırlatmaya kalkıştı balkondan düştü!

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde 33 yaşındaki Turgay E. isimli şahıs yakınları ile nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı tartışırken balkondan tencere fırlatmak istedi. Tencere fırlatmaya çalışırken balkondan düşen Turgay E.'nin görüntüleri sosyal medyada gündeme oturdu.

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde 33 yaşındaki Turgay E. isimli şahıs yakınları ile nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başladı. Turgay E. isimli adam yakınları ile tartıştığı sırada tencereyi fırlatmaya çalıştığı sırada dengesini kaybederek balkondan düştü.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Yaralanan Turgay E, ambulansla Halkalı’daki özel bir hastaneye kaldırıldı. Turgay E’nin tedavinin ardından taburcu edildiği ve polisin konuyla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

Turgay E’nin balkondan sokaktaki yakınlarının üzerine tencere atarken dengesini kaybederek yola düşme anı kameralara da yansıdı.

Turgay E.’nin balkondan düşme anını cep telefonu kamerasıyla kaybeden kişinin babası Hüsamettin Görgü o anları anlattı. Görgü, “İçeride kavga ettiler. Annesi ve kardeşi kaçıp dışarı geldiler. O da balkona çıkıp aşağı bir şeyler atmaya başladı. Atarken kendi düştü. Görüntüyü benim kızım çekti. Sonra ambulans geldi ve hastaneye götürdüler. Kavga içeride oldu” şeklinde konuştu.