Ekonomi

Tarım Kredi Kooperatif Marketinden Büyük İndirim! Bu Salça, Kıyma, Zeytin, Kavun, Karpuz Fiyatları Kaçmaz!

En kaliteli gıda ürünlerini en uygun fiyat seçenekleri ile satın almak isteyen vatandaşlara müjdeli haber geldi. Tarım Kredi Kooperatif Marketleri hem gıda ürünlerinde hem de diğer kategorilerdeki ürünlerde çok cazip indirimler yapmaya başladı. Giderek artan fiyatlara inat vatandaşlara uygun fiyat etiketine sahip ürünler sunan Tarım Kredi Kooperatif marketler büyük ilgi görüyor. Ayçiçek yağ fiyatlarının artmaya devam ettiği günümüzde Tarım Kredi Kooperatif market 5 litre Ayçiçek yağında 60 liraya varan indirimler yapıyor.

Tarım Kredi Kooperatif İndirimli Ürünler

Tarım Kredi Kooperatif marketlerde gıda ürünlerinde kaçırılmayacak indirimler dikkat çekiyor. Marmara Birlik Gurme zeytin 400 gr fiyatı 31,90 TL yerine 25,90 TL olurken, Torku Süzme peynir 450 gr 32,90 TL yerine 24,90 TL’den satılıyor. EBK dana kıyma konserve 800 gr 36,90 TL, Özlem dana kavurma 159 gr 34,90 TL ve domates salçası 9,75 TL fiyatıyla vatandaşların büyük ilgisini topluyor.

Tarım Kredi Kooperatif Meyve Sebze Fiyatları

Tarım Kredi Kooperatif marketlerde meyve sebze fiyatlarında da çok cazip indirimler yapılıyor.  Salatalık kg fiyatı 4,95 TL, kıvırcık adet fiyatı 5 TL, kavun kg fiyatı 8,50 TL, karpuz kg fiyatı 3,25 TL ve limon kg fiyatı 12 TL’den satılıyor. Manav ürünlerini en uygun fiyatlarla almak isteyenler kendilerine en yakın Tarım Kredi Kooperatif marketlere akın ediyor. Ayrıca bu haftaya özel tüm Tarım Kredi Kooperatif marketlerde patlıcan kg fiyatı 9,50 TL oldu.

Vatandaşların büyük ilgisini çeken Tarım Kredi Kooperatif indirimleri aynı zamanda tuvalet kağıtlarında da geçerli oluyor. Sofia tuvalet kağıdı parfümlü 24’lü rulo 99,90 TL’den satılırken Maylo puf mendil 8,90 TL, Maylo dev rulo kağıt havlu ise 22,90 TL yerine 13,90 TL’den alıcı buluyor.