Editörün SeçtikleriEkonomi

Tamamen karşılıksız 17.500 TL veriliyor! Sadece başvuru yapanlara verilecek: Ay sonuna kadar süre verildi

Akbank, emeklilere yönelik özel bir kampanya başlattı. 30 Nisan’a kadar SGK emekli maaşını Akbank’a taşıyanlar, toplamda 17 bin 500 TL’ye varan ödül kazanma şansını yakalayacakları belirtilerek  SGK emekli maaşını Akbank’a taşıyanlar, 15 bin TL’ye varan nakit promosyondan faydalanabilecekleri ifade edildi. Bununla beraber özel promosyonla emekliler, maddi anlamda önemli kazançlar elde edebilecekleri vurgulandı.

Chip-Para Ödülleriyle Ek Avantajlar

Hesabını Akbank’a taşıyanlar, Axess veya Wings kartlarından ya da hesaplarından verecekleri her yeni otomatik ödeme talimatı için toplamda 2 bin 500 TL’ye varan chip-para ödülü kazanacaklar. Bu ödülle emekliler, alışverişlerinde ve faturalarında ek avantajlar elde edecekler.

Yüzde 0 Faizle Para Çekme İmkanı

Akbank, SGK emeklilerine özel olarak sunulan bir başka avantajla da dikkat çekiyor. Emekliler, maaşlarının yatmadan 4 gün öncesine kadar yüzde 0 faizle para çekebilecekler. Bu imkanla emekliler, nakit ihtiyaçlarını karşılamak için daha uygun koşullarda para çekebilecekler.

Akbank, emekli müşterilerine sunduğu bu ayrıcalıklarla finansal sektörde öncü ve yenilikçi bir yaklaşım sergilediği de ifade edilerek müşteri memnuniyeti ve finansal güveni ön planda tutarak, emeklilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedeflediği aktarıldı.