Ekonomi

Taksitle araba satın almak isteyenler 2022 yılına kadar para ödemeyecek: Yarın bitiyor!

Sıfır araba satın almak isteyenler için kampanya açıklamaları yapılıyor. Dacia resmi internet sayfası üzerinden taksit kampanyasını duyurdu. Araç şirketi tarafından yapılan açıklamada, 2022 yılı Ocak ayına kadar ertelenen kredi taksiti ödemeleri, 1.500 TL yakıt hediyesi ve 1.000 TL Dacia Kasko indirimi yapılacağı duyuruldu. Kampanyadan faydalanmak için ise son gün yarın.

Taksitler araba satın almak isteyenler için Dacia kaçırılmayacak kampanyasını duyurdu. Temmuz’da Dacia alanların 2022 yılı Ocak ayına kadar taksit ödemelerinin erteleneceği bildirildi. Söz konusu kampanya ise 2 Ağustos yani yarın sona eriyor.

Dacia kampanya açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

lgili kampanya Dacia Finans’tan Maxxi Koruma, Maxxi Warranty (+1 yıl Uzatılmış Garanti), Maxxi Bakım Plus (İlk Periyodik Bakım) ve Dacia Kasko alımıyla birlikte geçerlidir. Bu ürünlerden herhangi birinin alınmaması ya da alındıktan sonra iptali durumunda yakıt puanı hediye edilmez. TOTAL’den hediye edilen yakıt puanları, 6 ay boyunca her ay 250 TL olmak üzere toplamda 1.500 TL olacaktır.

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları belirtilen ürünler ile birlikte geçerlidir. Aksi durumda anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir.

Duster’ın ortalama CO2 salımı 107-137(g/km); yakıt tüketimi 4-7,3(l/km) aralığındadır. Yeni Sandero Stepway’in ortalama CO2 salımı 105 – 119(g/km); yakıt tüketimi 4,9 – 6,7 (l/km) aralığındadır. Dokker Combi’nin ortalama CO2 salımı 112 – 165(g/km); yakıt tüketimi 4,3 – 8,6 (l/km) aralığındadır. Dokker Van’ın ortalama CO2 salımı 111 – 159(g/km); yakıt tüketimi 4,2 – 8,4 (l/km) aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 02.08.2021 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir.