Magazin

Survivor’dan üzen haber! Aycan adaya veda etti

TV8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor 2020 programında elenen isim belli oldu. Ünlüler takımında yarışan Aycan Yanaç eleme potasında kaldı ve elenen isimlerden biri oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020’de adaya veda eden isim A Milli Kadın futbol takımında forma giyen sporcu Aycan Yanaç oldu.

AYCAN ADAYA VEDA ETTİ

Yarışmanın önceki bölümlerinde Survivor eleme adayları belli oldu. Survivor konseyinde, yapılan oylama sonunda geçtiğimiz bölümlerde Elif ve Yunus Emre eleme adayları olmuştu. Geçen hafta da oynan oyunlarda ise Aycan ve Sercan eleme adayı oldu. 4 kişi kalan ünlüler takımının tamamının aday olduğu eleme haftasında yarışmaya veda eden isim Aycan oldu.

SURVİVOR AYCAN KİMDİR?

Aycan Yanaç, 21 Kasım 1998 yılında Almanya Nünberg’de doğdu. Ülkemizde A Milli Kadın futbol takımında forma giyen sporcu, forvet mevkisinde oynuyor. Genç futbolcu, futbola Nünberg’le başlamış ve daha sonra Köln’de devam etmiştir.

Türkiye kadın U-19 takımına kabul edilen Yanaç, ilk kez 4 Ağustos 2015’te Bosna-Hersek’e karşı UEFA Geliştirme Turnuvası maçında oynadı. 2016 UEFA 19 Yaş Altı Kadınlar Şampiyonası elemelerinin iki maçında yer aldı. 7 Nisan 2018’de Estonya ile dostluk maçında Türkiye kadın milli takımına ilk kez çağrıldı.

Etiketler

İlgili Makaleler