Magazin

Survivor’da yaprak dökümü: 2 ünlü isim ayrılma kararı aldı!

Survivor 2023’te yaprak dökümü yaşandı. 2 ünlü isim Survivor’dan ayrılma kararı aldı. Acun Ilıcalı ayrılan yarışmacıları açıkladı. Buna göre, Berdan Mardini ve Seçkin Piriler Survivor 2023ten ayrılıyor. Acun Ilıcalı, bu yıl en zor Survivor olacağını belirterek ”Önümüzdeki hafta son yedekler de takımlara gelecek ve kadrolar tamamen şekillenecek. Belki 1-2 yarışmacımız daha bırakacak” dedi.

Survivor’da 2 ünlü isim birden ayrıldı. Survivor 2023’de Ümit Erdim’in elenmesinin ardından 2 ünlü isim daha veda etti. Survivor ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, Berdan Mardini ile Seçkin Piriler ile ilgili alınan kararı açıkladı.

BERDAN MARDİNİ AYRILDI

Bir süredir Survivor’da yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle oyunlarda yer almayan Berdan Mardini yarışmaya veda etti. Acun Ilıcalı, “Sevgili Berdan Mardini, bugün itibariyle Survivor’a devam edemeyecek. Kendisi bu şartları bu kadar zor beklemediğini, daha fazla devam etme şansı olmadığını bize iletti. Yarın, yanınıza gelecek ve vedalaşacak.” dedi.

SEÇKİN PİRİLER DE AYRILDI

Survivor’dan ayrılan diğer isim ise Seçkin Piriler oldu. Survivor Seçkin, ada şartlarının kendisini çok zorladığını ve devam etmek istemediğini açıkladı. Seçkin Piriler “Bu kadar zor olacağını beklemiyordum. Başarılı olamayacağım yerde durmak istemem” dedi.

‘BELKİ 1 2 YARIŞMACIMIZ DAHA BIRAKACAK’

Acun Ilıcalı ise bu yılki Survivor’ın gelmiş geçmiş en zor Survivor olduğunu belirterek, “Önümüzdeki hafta son yedekler de takımlara gelecek ve kadrolar tamamen şekillenecek. Belki 1-2 yarışmacımız daha bırakacak” dedi.