Magazin

Survivor’da kırmızı alarm! Ünlü oyuncunun diskalifiye edildiği iddiası şoke etti

Yeni sezonuyla ekranlara gelen Survivor 2021’nin yeni fragmanı şoke etti. Issız Adam filmiyle adını geniş bir kitleye duyuran Cemal Hünal, Survivor 2021 kadrosuna dahil olmuştu. Cemal Hünal’ın, Survivor’dan diskalifiye edildiği iddiası sosyal medyada konuşuluyordu. Survivor’n 2021 sezonu 3. Bölüm fragmanıyla birlikte iddialar güçlendi. Fragmanda Acun Ilıcalı’nın bir yarışmacının Survivor’a devam edememe ihtimali olduğunu dile getiriyor.

Her sene büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor yarışmasının yeni sezonu ekranlara bomba gibi bir başlangıç yaptı. Yarışmanın yeni bölüm fragmanında, toplanan ada konseyinde yapılan bazı açıklamalar programın takipçilerinde şok etkisi yarattı.

“YARIŞMAYA DEVAM EDEMEME DURUMUN VAR”

Cemal Hünal Survivor 2021 sezonunda ilk haftadan yaşadığı rahatsızlık sebebiyle izleyenlerin gündemine gelmişti. Bu akşam yayınlanacak olan bölümün fragmanında Acun Ilıcalı’nın “yarışmaya devam edememe ihtimalin var” dediği ismin ünlü oyuncu olduğu iddia edilirken yarışmacıların gözyaşlarına boğulduğu gözlerden kaçmadı.

CEMAL HÜNAL, SURVIVOR’DAN DİSKALİFİYE Mİ EDİLDİ?

Yeni sezonda ekranlardaki yerini alan Survivor 2021 sezonu hız kesmeden devam ederken yarışmada ünlüler takımında boy gösteren iddialı isim Cemal Hünal yaşadığı rahatsızlık nedeniyle dokunulmazlık oyununda yer almamıştı. Ünlü oyuncunun diskalifiye edildiği konuşuluyor.