Magazin

Survivor’da işler karışıyor! Sercan ve Nisa gerilimi devam ediyor

TV8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor 2020'de işler karışmaya devam ediyor. Sercan ve Nisa arasındaki gerilim tüm izleyenleri ekran başına kilitledi. Sercan aylar önce Nisa'ya karşı hislerini belli etmişti fakat Nisa tarafından reddedilmişti. Sercan'dan o konu ile ilgili bomba açıklamalar geldi. Sercan, "Nisa'nın peşinden koşuyormuşum havası verildi. Bu olay tek taraflı yaşanmadı. Çantamda notlar var. Yaşananlara en yakın arkadaşı Cemal Can da şahit" ifaderinde bulundu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020’de dün akşam Sercan ve Nisa arasınd gerilim yaşandı. 115. bölümü ile ekrana gelen Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor 2020’de işler karıştı.

“BENDEN İNTİKAM ALMAK İÇİN YAPIYOR”

Survivor’da dokunulmazlığı kazanan Sercan, haftanın 2. eleme adayı olarak Nisa’nın adını söyledi. Nisa’nın ise eski yaşananlara atıfta bulunarak “İlk fırsatta adımı yazacağını biliyordum. Benden intikam almak için yapıyor” deyince Sercan sinirlendi. İlk konseyde Nisa’ya konu hakkında açıklama yapmayan Sercan, haftanın 3. konseyinde Acun Ilıcalı’dan söz hakkı isteyerek sert açıklamalarda bulundu.

“ZARAR GÖREN BEN OLDUM”

Konseye içinde notlar olduğunu söylediği çantasıyla gelen Sercan Yıldırım, Nisa ile ilgili ilk defa açıklama yaptı. Nisa’ya karşı hep koruyucu olduğunu ve zarar görmesini istemediğini söyleyen Sercan, sözlerine şöyle devam etti: “En başından bugüne kadar bir çok şey yaşandı. Kendisinin hiç bir zaman zarar görmesini istemedim. Ama zarar gören ben olmuştum. Olaylar tamamen kapanmış ve ben de kendi içimde de kapatmıştım. Ama tekrardan sanki ben peşinde koşuyormuşum havasını vermesi beni çok üzdü ve etkiledi de. Bunu yediremedim kendime. Son oyundaki performansımı da kötü etkiledi.”

“NOTLAR VAR”

“Asla peşinden koşan ben olmadım, o da olmadı. Ama tek taraflı yaşanmadı bir şeyler, bunu herkesin bilmesini isterim. Keşke olaylar tamamen kapalı kalsaydı. Ama benim de bir gururum ve bir duruşum var. Olaylara çok yakından şahit olan Ezgi, Aycan ve Aşkım var. Ayrıca en yakın arkadaşı olan Cemal Can da bu yaşananlara şahit. Ona da sorabilirsiniz. Bunu herkes bilsin istedim. Ancak detay vermiyorum. Bir çok not var yanımda, göstermek istiyorum ancak gerek yok. Keşke olay kapansaydı ve ben bu saçma açıklamayı yapmasaydım. Ancak bunu kendisi yaptırdı bana. Böyle bir açıklamayı istememiştim.”

Etiketler

İlgili Makaleler