Genel

Survivor Yasin Obuz’un şarkısı kısa sürede 1.5 milyon izlendi.

Masterchef yarışmasının ardından Survivor 2020'ye katılan Yasin Obuz, yarışmanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmuştu. Yarışma sonrası şarkı çalışmalarına başlayan Obuz, ilk şarkısını görücüye çıkarttı. Kısa süre içinde trendler arasına giren şarkı 1.5 milyon izlendi..

2019 yılında Masterchef yarışmasına katılan Yasin Obuz ardından Survivor’a katılmıştı. Yarışmanın en çok sevilen isimlerinden olan Yasin ‘Ala’ ismini verdiği ilk şarkısını piyasaya sürdü.

Rap türünde yapılan şarkının klibi ise dün itibariyle dijital platformlarda gösterilmeye başlandı. Ünlü popçu Demet Akalın’ın tam not verdiği klip ve şarkı dinleyenlerin yoğun ilgisiyle karşılandı.

.

Rap şarkısı için Ağustos ayından bu yana çalışmaları yürüten Yasin Obuz’un klibinde Sercan Yıldırım, Cemal Can Cansever ve Aycan Yanaç yer aldı.

Şarkıyı Burak King’ten alan Yasin Obuz, ilk şarkısıyla bir günde 1.5 milyon izlenme sayısına ulaşmayı ve trendlere girmeyi başardı. Yasin Obuz şarkısının tanıtımını ise gerçekleştirdiği partiyle yaptı. Partiye katılan isimler ise takipçilerin dikkatli gözünden kaçmadı.

Yasin Obuz şarkısının tanıtım partisine MasterChef 2019 ve Survivor 2020 yarışmacılarını davet etti. MasterChef 2019 yarışmacıların tam kadro katıldığı partide Survivor 2020 programından eksikliklerin olduğu fark edildi.

Mert Öcal’ın yaptığı paylaşımda Survivor Yasin’in partisine Sercan Yıldırım, Evrim Keklik, Elif Gören, Gizem Birdan, Fatma Günaydın, Yunus Emre Özden ve Makbule Karabudak katıldığını gösterdi. Berkan Karabulut, Nisa Bölükbaşı, Cemal Can Cansever ve Aycan Yanaç gibi isimlerin partide olmaması hayranlarını üzdü.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu