Magazin

Survivor Yasin, Nisa’ya ateş püskürdü! “Pisliğin tekisin”

Survivor 2020'de yarışan Yasin Obuz sosyal medya hesabı Twitter üzerinden Nisa'ya ateş püskürdü. Yasin Obuz'un söyledikleri sosyal medyanın gündemine otururken tartışmaya Sercan Yıldırım'ı da dahil etti.

Survivor Yasin Obuz Nisa’nın arkasından konuştuğunu söyleyerek sosyal medya hesabı Twitter’dan ateş püskürdü. Yasin Obuz’un yazdığı iddialar sosyal medyada gündeme oturdu. Bir çok sosyal medya kullanıcısının dikkatini çekti.

“EVRİM YILANSA SEN ÇINGIRAKLI YILANSIN NANKÖR”

Yasin Obuz ve Nisa arasındaki gerilim, yarışmanın sona ermesinin ardından da devam etti. Yarışma esnasında zaman zaman gerilimler yaşayan ikili, bu kez sosyal medyada karşı karşıya geldi. Yaptığı paylaşımlarda Nisa’nın arkasından konuştuğunu ifade eden Yasin Obuz, kendi çabası sayesinde Nisa’nın yarışmaya devam ettiğini ifade etti.

Nisa’ya yönelik atışmasında Evrim’i de diyaloğun içerisinde dahil eden Yasin Obuz, ‘Evrim yılansa, sen çıngıraklı yılansın nankör’ ifadesini kullandı.

Yasin Obuz, Twitter gündemine oturdu. Bunun üzerine yaptığı paylaşımları silen Yasin Obuz, akabinde ‘Mesaj alınmıştır bum’ paylaşımını gerçekleştirdi.

ATEŞ OLMAYAN YERDEN DUMAN ÇIKMAZ

Obuz mesajında “Nisa hanım senin gibi nankör ve kindar bir insan hayatımda tanımadım bir de mızmız. Sandın ki tüm erkekleri eline alıp hepsini oynatacaksın istediğin gibi ama nankörlüğün bedelini eleyerek ödedin.

Sercan’la da senin için konuşan bendim olaylar kapansın diye… Bildiklerimi açıklarsam yer yerinden oynar. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Pisliğin tekisin” yazdı.

Yasin’in paylaşımları herkesi şoke etti. Yasin o paylaşımlarının ardından ise mesajlarını sildi ve “mesaj alınmıştır bum” yazdı.

Yasin daha sonra da instagram hesabından hayranlarına teşekkür ederek yine ince bir göndermede bulundu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu