Magazin

Survivor yarışmacısından şok eden itiraf: Bir buçuk yıl önce boşandım!

Eski Survivor yarışmacısı özel hayatı ile ilgili şok eden açıklamalarda bulundu. Sorgu Sual' programına konuk olan Obuz, “Evli misiniz?” sorusuna “1 buçuk yıl önce boşandım.” Cevabı ile dinleyenleri şaşkınlığa uğrattı. Peki, Yasin Obuz kimdir? İşte Yasin Obuz hakkında merak edilenler…

Katıldığı yarışma programları ile adından söz ettiren Yasin Obuz CNN Türk ekranlarında yayınlanan ‘Sorgu Sual’ programında özel hayatına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sunucunun “evli misiniz?” sorusuna yanıt veren Obuz, “1 buçuk yıl önce boşandım.” Cevabıyla hayranlarını şaşkınlığa uğrattı.

Babamdan dayak yedim

Katıldığı yarışmalarda annesinden ve kız kardeşlerinden bahseden ancak babasıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmayan Yasin Obuz, “Çocukken babamdan dayak yedim, büyüdüğüm evde şiddet vardı” dedi.

Obuz, “Babamla görüşmüyorum, bir gün çocuğum olursa babasız büyümeyecek!” açıklamasında bulunarak öfkeli karakter yapısının altında bir çocukluk travması olabileceğinden bahsetti.

Demet Akalın ve Alişan çok beğendi

Survivor’dan döndükten sonra kendisine gelen teklifi değerlendirerek şarkı yapan Yasin Obuz, ‘Ses eğitimi aldınız mı?’ sorusuna, “4-5 günlük hızlandırılmış eğitim aldım, ben şarkıcı değilim, rap yapmak için ses eğitimi almaya gerek yok, şarkı yapmak hayalimdi, hayalimi gerçekleştirdim. Demet Akalın ve Alişan şarkımı çok beğendi” diyerek sesine gelen kötü eleştirilere karşılık verdi.

Dükkanımdan elde ettiğim ile geçiniyorum

Yasin Obuz, ‘Nasıl geçiniyorsunuz?’ sorusuna; “Pilavcı dükkânımdan elde ettiğim gelir ile geçiniyorum, şarkımdan hiç para kazanmadım” diyerek 1 haftada 12 milyon izlenen ‘Ala’ klibinden hiç para kazanmadığını açıkladı.

Emeğimin karşılığını daha almadım

Sorgu Sual programı sunucularından Melis Özcan’ın, ‘Emeğinizin karşılığını alıyor musunuz?’ sorusuna; “Emeğimin karşılığını ilerleyen aylarda göreceğim, alabilecek miyim alamayacak mıyım? Emeğimin karşılığını şu an da bilmiyorum” diyerek samimi bir cevap verdi.

Onlar benim düşmanım

‘Survivor 2020’ yarışmacıları Yasin Obuz, Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı adadan gelmelerinin ardından birbirleri hakkında sert açıklamalar yapmıştı.

Sorgu Sual programında ‘Ala’ klibinin çok fazla disslike almasından bahseden Yasin Obuz, “Barış ve Nisa’nın fanları yüzünden klibim çok disslike aldı, onlar benim düşmanım, basit işler peşinde koşan insanlarla benim işim olmaz, ben ucuz bir insan değilim” diyerek yine iddialı bir açıklamada bulundu.

Yasin Obuz kimdir?

Yasin Obuz, 21 Kasım 1988 yılında Diyarbakır’da doğdu. 1998 yılında ilk spor lisansını çıkartan Obuz 2 yıl kadar jimnastik yaptı. Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Bölümü’nden mezun olan Yasin Obuz sporun yanında da yemekler konusunda da kendisini geliştirdi. Yasin Obuz Yemekteyiz, MasterChef ve son olarak Survivor’a katıldı.