Magazin

Survivor Nisa ve Barış Murat Yağcı Çeşme’de sarmaş dolaş görüntülendi!

Survivor 2020'nin en dikkat çeken isimlerinden Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı gece yarısı Çeşme'de sarmaş dolaş görüntülendi. Bu görüntülerin ardından aşk haberleri gündeme geldi. İkilinin samimi hallerinden sonra aşk yaşayıp yaşamadıkları merak konusu oldu. 

Nisa Bölükbaşı ve Survivor ikincisi Barış Murat Yağcı aşk mı yaşıyor? Survivor 2020’nin en dikkat çeken isimlerinden Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı gece yarısı Çeşme’de sarmaş dolaş görüntülendi. Bu görüntülerin ardından aşk haberleri gündeme geldi. Her fırsatta yakın arkadaş olduklarını söyleyen ikilinin samimi hallerinden sonra aşk yaşayıp yaşamadıkları merak konusu oldu.

Survivor 2020 finalinin ardından memleketi Prag’a dönen ve buradan yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin karşısına çıkan Nisa Bölükbaşı, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla Türkiye’ye döneceğini duyurmuştu. Geçtiğimiz akşam Acun Ilıcalı’nın evinde yapılan maça Barış Murat Yağcı ile katılan Nisa Bölükbaşı’nın neşeli halleri dikkat çekmişti.

Nisa’nın Türkiye’ye gelişini müjdelediği saatlerde yakın arkadaşı Barış Murat Yağcı’nın paylaşımı da dikkat çekmişti. Barış Murat Yağcı’nın “yakında güzel şeyler olacak” gönderisini hayranları Nisa’nın Türkiye’ye dönüşüyle ilişkilendirmişti.

ÇEŞME’DE GÖRÜNTÜLENDİLER

Yarışmadan beri birbirlerinden hiç ayrılmayan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı Çeşme’de bir mekan çıkışı görüntülendi. Bilal Özcan’ın haberine göre Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı sarmaş dolaş halleri herkesi şaşırttı. Bu görüntüler sonrası ikilinin aşk yaşayıp yaşamadığı merak konusu oldu.

Yarışmada Nisa Bölükbaşı ve Sercan Yıldırım arasındaki aşk iddiası sık sık gündem oluyordu. Nisa Sercan’ı reddetmiş ve bu konuyla sık sık gündeme gelmişti.