Gündem

Survivor Hikmet diskalifiye mi oldu? Ne zaman geri dönecek?

HİKMET SAKATLANDI…

Survivor’da heyecan tüm hızıyla devam ederken son bölümde yaşanan sakatlık başta yarışmacıları olmak üzere tüm seyircileri üzdü. Survivor’da dokunulmazlık oyunun ardından oynanan araba ödülünde Hikmet ve Yusuf’un yarışı sırasında Beyaz takım yarışmacısı Hikmet parkurda sakatlandı. Peki şimdi ne olacak?

SURVİVOR’DA HİKMET BİR ANDA YERE YIĞILDI

Survivor’da Yusuf’la yarışan Hikmet parkurda çok kötü bir darbe aldı. Heyecanın yükseldiğ. yarışta Hikmet bir engeli aşmaya çalışırken talihsiz bir an sonrası ve dizinden sakatlandı, ardından Hikmet’in çığlığı tüm adayı inletti. Diğer yarışmacılar Hikmet’in o halini gördüğünde ağladı. Hikmet Survivor hayatının bittiğini düşünürken Acun Ilıcalı onu teselli etmeye çalıştı.

ACUN ILICALI ADA KONSEYİNDE AÇIKLADI

Elenme adaylarının belirleneceği ada konseyinde konuşan Acun, Hikmet’in son durumu hakkında yarışmacılara ve seyircilere bilgi verdi. Sakatlanan Hikmet’te herhangi bir kırık bulunmadığını ancak bacağında bir hasar oluştuğunu açıkladı. Kesin bilgi için birkaç gün daha geçmesi gerektiği söyleyen Acun ilerleyen dönemde yeni bilgileri paylaşacağını aktardı.

Bir cevap yazın