Magazin

Survivor'da 2. kez şampiyon olan Turabi Çamkıran'ın posteri Times Meydanı'na asıldı!

Survivor yarışmasında 2 kez şampiyon olan geçtiğimiz yıl Amerika’da MTV kanalında yayınlanan “War of the Worlds”yarışmasına katılmış ve birinci olmuştu. 

“MERSİN’DEN AMERİKA’YA”
Amerika’da geniş bir hayran kitlesi edinen ve Times Meydanı’na posteri asılan Turabi, hislerini Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.
“Bu gerçek olamaz! Bir gün, birileri bana ‘Mersin, Demirtaş Mahallesi’nden çıkıp, Amerika’da MTV kanalında, en zor ve çok kazandıran yarışmasını kazanacaksın, ve Amerika’da ünlü olacaksın, sokaklarında insanlar seninle fotoğraf çekilecek, New York, Times Square meydanında haftalarca dev posterin olacak’ deseydi, kesin inanırdım.”

“DALGA GEÇENLERE DAHA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM”
“Şaka, şaka. Tabi ki de inanmaz, dalga geçiyor diye kızardım. Başarılarımla sevinen herkese çok teşekkür ederim. Başarısız olmamı isteyen, zamanında köstek olmaya çalışan, yaptığım şeylerle dalga geçenler, ‘başaramazsın-yapamazsın’ diyen herkese daha çok teşekkür ederim. Belki siz olmasaydınız bu kadar başaramazdım”

“ÇOK ÇALIŞIN”
“Umarım her genç kardeşim hayallerine ulaşır. Benden size ufak bir ip ucu; Çok çalışın, ailenize saygıda kusur etmeyin, kimseden medet ummayın, herkesi dinleyin ama kendi bildiğinizi yapın. Hayat başkalarının dediğini yapmak ve başkalarını mutlu etmeye çalışmak için çok kısa.İnsanları mutlu edemezsiniz. Şimdi gidip suyun üzerinde yürü, ‘Yüzme bilmiyor ki, o yüzden suyun üstünde yürüyor’ derler.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı