Magazin

Survivor Aycan’dan flaş Sercan ve Nisa açıklaması!

Survivor Aycan Yanaç Survivor'da yaşanan Nisa Sercan arasındaki ilişki ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu. Aycan'ın yaptığı açıklamalar izleyenlerin dikkatini çekti.

Ertem Şener’in programına konuk olan Survivor 2020 yarışmacısı Aycan Yanaç yaptığı bomba açıklamalarla okuyanların dikkatini çekti. Aycan Yanac sevgilisi hakkında “Survivor’dayken sevgilim vardı ama sonra herkes öğrendi iletişimden dolayı olmadı. Aldatma konusu yalan. Sadece ayrıldık. Nedenini de açıklamayayım… Bekleyememiş, sabırsızlık mı desek kıskanç mı desek… Birisi onun aklına girmiş… Ben hala anlamadım. Elendikten sonra da bir kere telefonlu konuşmadım reddettim. Survivor’da kafamda bitirdim; aradı ama açmadım…” ifadelerinde bulundu.

ARKADAŞININ YAPTIĞINI SAVUNDU

Aycan açıklamasında ayrılık haberinden etkilendiğini de itiraf etti. Aycan sevgilisiyle ayrılığının finale gitmesini engellediğini söyledi. Aycan yakın arkadaşı Asena’nın yaptığının da doğru olduğunu söyledi.

“BEN BARIŞTIM DAHA İYİYİM”

Aycan Barış’ın ve Nisa’nın fanlarından linç yediğini söyledi. Ailesine çirkin sözler söylenmesinin üzerine sinirlendiğini söyleyen Aycan ‘orada durun’ açıklama yaptı. Barış ile arasında bir ilişki olmadığını söyleyen Aycan “Ben Barış’tan daha iyiyim” dedi.

Aycan Nisa ile ilgili ise “Ben Nisa’yı kıskanmıyorum o da beni kıskanmıyordur. Nisa’yı yükseltmek için beni eziyorlar. Ben Nisa’yı düşündüğüm için Sercan-Nisa olayını açmıyorum. En iyi ben biliyorum. Ben o olayı açsam Nisa’nın yüzü olamaz. Nisa o kadar anlatıldığı gibi değil Sercan’a üzüldüm. Nisa’nın dediklerine inanıyorlar Sercan’ı sapık gibi bir hale getiriyorlar. Ben mesela utanırım. Ben eğer çocukluk yapsam Nisa’yı ezerim” dedi.

Aycan Sercan ile bu konuda dertleştiğini söyleyerek “Sercan Nisa’ya aşık değil yok sıfır” açıklamasında da bulundu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu