Magazin

Survivor Aşkım Burçe’nin erkek arkadaşı depremde hayatını kaybetti: Acı haberi sosyal medyadan duyurdu!

Depremin ardından acı haberler gelmeye devam ediyor. Survivor yarışmasında tanınan Aşkım Burçe’nin erkek arkadaşı da depremde hayatını kaybetti. Survivor Aşkım’ın erkek arkadaşı Yiğit Can Datlı’nın acı haberi geldi. Sosyal medya hesabından acı haberi duyuran Aşkım Burçe’nin paylaşımı duygulandırdı.

Türkiye’yi yasa boğan depremde binlerce kişi hayatını kaybetti. Survivor yarışmasıyla tanınan sporcu Aşkım Burçe’nin erkek arkadaşı Yiğit Can Datlı oldu. Burçe, acı gününü sosyal medya hesabından paylaştı. Burçe, erkek arkadaşıyla videosunu paylaşıp, “Yarım kalmadık biz söz veriyorum, mahşere kaldık” diye yazdı. İşte ayrıntılar…

SOSYAL MEDYADAN ACI HABERİ DUYURDU

“Allah der ki kimi benden çok seversen onu senden alırım. Ve ekler; ‘Onsuz yaşayamam’ deme, seni onsuz da yaşatırım. Yarım kalmadık biz söz veriyorum, mahşere kaldık”

Yüzünü görmeye cesaret edemedim önce. Aslında kendimi kandırma şeklimdi bu, ‘yüzünü görürsem yaşamadığına inanmak’ zorunda kalacaktım artık… Ama son kez bakmalıydım sana, son kez seni çok sevdiğimi söylemeliydim. Bir yerlerden beni izlediğini biliyorum. Kalbim senin evin söz veriyorum, o eve çok iyi bakmaya çalışacağım.”