GündemMagazin

Survivor All Star’ın iddialı yarışmacısından üzen haber: Yarışmadan çekilme kararı aldı!

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star’da üzücü bir olay yaşandı. Survivor All Star’ın iddialı yarışmacısı Aycan Yanaç ada şartlarında zorlandığından dolayı yarışmadan çekilme kararı aldığı Acun Ilıcalı tarafından duyuruldu.

ACUN ILICALI AÇIKLADI

Geçtiğimiz günlerde yarışmada yer almayan Aycan Yanaç hakkında konuşan Acun Ilıcalı, “Aycan konusunda iyimser değilim. Kimseyi burada zorla tutmuyoruz. Survivor’ı bırakması söz konusu. Buna kendisi karar verecek. Sakatlık olmadığı için kendisine kısa bir süre verdik. Aycan’ın ayrılma kararını açıklayabilirim” ifadelerini kullanmıştı.

YARIŞMADAN ÇEKİLDİ

Survivor’ın dün akşam yayınlanan bölümünden Aycan’ın son kararı hakkında bilgi veren Ilıcalı, “Aycan şartlara daha fazla dayanamadı ve ayrılma kararı aldı. Aycan bugünden itibaren Survivor’da olmayacak. Aycan çok sevdiğim birisi. Daha önce de benzer şeyi yaşamıştı” ifadelerini kullandı.

Konseyde Aycan’ın ayrılmasını değerlendiren Sercan Yıldırım, “2020’de pes ettiği zaman sonlara doğruydu. Bu defa çok erken pes etti. Üzüntü duydum bu karardan” dedi.