Magazin

Survivor 2020’ye Uğur Pektaş’tan şaşırtan veda!

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 programında şaşırtan bir veda yaşandı. İlk eleme konseyinde yaşanan gelişmeler seyircileri şoka uğratırken Uğur Pektaş sakatlığı nedeni ile yarışmaya veda etti.

TV8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı’nın sunumuyla Survivor 2020’de bu sene izleyiciyi şaşırtan olaylar olmaya devam ediyor. En öneli şampiyonluk adaylarından olan ünlü oyuncu Uğur Pektaş, diz sakatlığı sebebiyle yarışmaya ilk haftadan veda etti.

DİZİ SAKATLANDI
Uğur Pektaş, yıllar önce yayınlanan ilk Survivor yarışmasının şampiyonluğuna ulaştı. Pektaş, bu sezon da yarışmaya iddialı bir giriş yaptı ancak diz sakatlığı yüzünden yarışmaya devam edemedi.

Ünlü oyuncu Uğur Pektaş’la birlikte eski milli basketbolcu Şaziye İvegin de diz sakatlığı sebebiyle yarışmaya veda etti.

OYLAMA İLE ELENDİ
Uğur Pektaş ve Şaziye İvegin’in sakatlık sebebiyle veda ettiği Survivor’da, bir kişişde oylama ile elendi. Elemeye çıkan Gönüllüler takımında en az oyu alan Makbule Karabudak yarışmadan elenen isim oldu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Alcohol Treatment Facilities Near Me http://aaa-rehab.com Alcohol Rehab Centers http://aaa-rehab.com Summer Sky Rehab
    http://aaa-rehab.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı