Magazin

Survivor 2020’de ödüldeki malikanenin sahibi belli oldu!

TV8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı'nın sunumu ile Survivor 2020'de yarışmacıların ödül oyununda kazananların vakit geçireceği lüks malikanenin sahibi belli oldu. Hakan Hatipoğlu dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez ile evli olan dünyaca ünlü şarkıcı Marc Anthony'ye ait olduğunu açıkladı.

TV 8 ekranlarında yayınlanan başladığı günden bu yana reyting rekorları kıran Survivor 2020’deki ödül oyununda koronavirüs salgını nedeniyle değişiklik yaşandı. Her sene ödül oyununda kazanan takımı farklı ülkelere götüren Acun Ilıcalı bu sene virüs salgını nedeniyle Dominik sınırları içerisinde tutmaya başladı.

ÜNLÜ SANATÇIYA AİT

Survivor 2020’de ünlüler ve gönüllüler takımlarının mücadelesi sonunda kazanan takıma ödül olarak verilen lüks villanın sahibi oldu. Daha önce Acun Ilıcalı malikanenin sahibini açıklamazken sadece ünlü bir sanatçıya ait olduğunu dile getirmişti.

ÜNLÜ ŞARKICI MARC ANTHONY’E AİT

Evin kime ait olduğunu ise Survivor Panorama programının sunucusu Hakan Hatipoğlu dile getirdi. Ekranlara da yansıyan malikanenin bir dönem Jennifer Lopez ile evli olan dünyaca ünlü şarkıcı Marc Anthony’ye ait olduğu açıklandı.