Magazin

Survivor 2020 yarışmacılarından sakatlanan 2 kişi yarışmaya devam edemeyecek!

Tv8 ekranlarında bu akşam başlayacak olan 'Survivor 2020' mücadelesi öncesi Acun Ilıcalı sakatlanan 2 yarışmacının devam edemeyeceğini açıkladı.

Tv8 ekranlarında bu akşam başlayacak olan ‘Survivor 2020’ mücadelesi öncesi, yarışmanın kritiğinin yapıldığı ‘Survivor Panorama’ başladı. Programın bugünkü canlı yayın konuğu da Acun Ilıcalı oldu.

‘Survivor’ hakkında merak edilenleri tüm samimiyetiyle anlatan Acun Ilıcalı, zorlu bir maraton olacağını söylerken yarışmadaki değişikliklerden de bahsetti.

‘Survivor’ın yeni sezonunda “Performans Ligi” uygulamasına geçileceğini söyleyen Ilıcalı, yeni kuralın nasıl uygulanacağını şöyle anlattı. Peki Survivor Performans Ligi nasıl uygulanacak?

Survivor’da bu yıl haftalık puanlama sistemi getirildi. Bu kurala göre yarışmacının katılacağı her oyun 1 puan, kazandığı bire bir mücadele 2 puan, kazanılan her takım oyunu da 1 puan olacak.

Malubiyetler için de kaybedilen her bire bir oyun eksi 2 puan, takım oyunu ise eksi 1 puan olarak hanelere yazılacak.

Pazar akşamları açıklanacak bu puan tablosu neticesinde, haftanın şampiyonluğu için her takımdan ikişer oyuncu yarışacak.

Survivor izleyicilerinin de bu puanlama konusunda tahminde bulunacağını söyleyen Ilıcalı, hem yarışmacılar hem de seyirciler için sürpriz ödülleri olduğunu da sözlerine ekledi.

Bu akşam oynanacak ilk takım oyununa da değinen Acun Ilıcalı, iki yarışmacının sakatlanacağını da açıkladı.

İlk mücadelede Aycan’ın burnuna tekme darbesi alacağını söyleyen medya patronu, Sercan’ın bastığı yerin çökmesiyle sakatlanacağını söyledi.

‘2 YARIŞMACI DEVAM EDEMEYECEK’

Öte yandan üzücü haberi de veren Ilıcalı, iki yarışmacının sakatlık sebebiyle yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı. Bu isimlerin kim olduğu da şimdiden çok merak edildi.

‘Survivor 2020’ gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan 29 yaşındaki Evrim Keklik, ada hayatının 5’inci gününde verdiği röportajda herkesi şaşırttı.

Evrim şu sözleri söyledi: Gerçekten çok kötüyüm. Bunları annem görmesin tamam mı, lütfen. Önce buraya gelip bir gün deneme yapsaydık, yemin ederim yarışmaya katılmazdım. Çok zor. Ağlayamıyorum, gücüm yok, İnsanlardan utanıyorum. Su içmek mide bulandırıyor, kokonat yemek ishal yapıyor. Minderde oturmak istiyorum. Gerçekten moralim çok bozuk. Bana lütfen insan gibi bir çay, kahve verebilir misiniz?

“Adanın dışında bir insanla sohbet etmek istiyorum. Burası bana çok ağır geldi. Ben böyle olduğunu gerçekten bilmiyordum. Parkur zor değil, ama parkura gelen kadar anan ağlıyor. Dizim ağrıyor, sırtım ağrıyor. Yastık yok, dümdüz yatıyorsun. Pislik cabası. Daha ne söyleyebilirim ki?”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu