Gündem

Survivor 2020 ne zaman başlayacak? Survivor 2020 kadrosu açıklandı mı?

Survivor 2020 ne zaman başlayacak? sorusunun yanıtı Survivor sevenler tarafından merak ediliyor. Reyting rekortmeni yarışma Survivor 2020’nin ne zaman başlayacağını ünlü yapımcı Acun Ilıcalı açıkladı. Geçen yıl Survivor Türkiye-Yunanistan olarak ekranlara gelen yarışma bu sene Ünlüler-Gönüllüler formatıyla izleyici karşısına çıkacak.
TV8 ekranlarının her sene reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor, 2020’de de seyircileri ekran başına kitlemeye hazırlanıyor.

SURVİVOR 2020 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Survivor 2020 yarışmasının ne zaman başlayacağı Acun Ilıcalı tarafından duyuruldu. Acun Ilıcalı yarışmanın şubat ayında ekranlarda olacağını ifade etti. Yayınlandığı dönemlerde izleyiciden büyük ilgi gören Survivor bu sene 16 Şubat tarihinde başlayacak.

SURVİVOR 2020 YARIŞMACILARI KİMLER?

Survivor 2020’nin kadrosuna net olarak dahil olan ilk ismin Ersin Korkut olduğunu açıklayan Acun Ilıcalı, Survivor’ın ilk şampiyonu Uğur Pektaş’ın ise yüzde 90 ihtimalle 2020 kadrosunda yer alacağını söyledi.

SURVİVOR 2020 FORMATI NE OLACAK?

Geçtiğimiz sezon ilk Türkiye-Yunanistan olarak başlayan Survivor’da format değişikliği meydana gelmişti. Siyah-Beyaz takım olarak devam eden Survivor’da bu sezon Ünlüle- Gönüllüler mücadelesi ile seyirciler ekran başına kitlenecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı