Magazin

Survivor 2020 final sonucu şaibeli mi? Acun Ilıcalı’dan flaş açıklama!

Survivor 2020 finalinin dün sms oylaması ile gerçekleşerek şampiyonun Cemal an seçilmesinin ardından final sonucunun şaibeli olduğuna dair bir noter belgesi sosyal medyada gündeme oturdu. Acun Ilıcalı sosyal medyada dolaşan belge ile ilgili açıklamada bulundu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020’nin dün finali yapıldı. Finalde sms oylaması ile 1. olan Cemal Can Canseven şampiyon olarak sosyal medyada gündeme oturdu.

FİNAL SONUCU ŞAİBELİ Mİ?

Survivor’da Cemal Can’ın şampiyon olmasının ardından final sonucunun şaibeli olduğu iddia edildi. Twitter’da dolaşıma giren bir noter belgesinde Barış Murat Yağcı’nın 812 bin 257, Cemal Can Canseven’in ise 794 bin 297 oy aldığı yazıyordu. Programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, sosyal medyada kısa sürede gündem olan olayla ilgili Twitter hesabından bir açıklama yaptı.

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPTI

Twitter’da dolaşıma giren belgenin sahte olduğunu açıklayan Acun Ilıcalı, “Birisi sahte bir belge uydursun, biz de inanalım… Ne güzel bir dünya, ben de sahte mühürlü bir kağıda Boğaz Köprüsü benimdir yazacağım, bakalım veriyorlar mı? :)” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler