Gündem

‘Sürüneceksiniz’ diyerek açık açık uyardı! ‘İki hafta tam kapanma şart’

Ülke genelinde koronavirüsle mücadele devam ederken artan vaka sayıları endişeye neden oluyor. Salgınla ilgili son değerlendirmelerde bulunan gazeteci Fatih Altaylı 'Sürüneceksiniz' diyerek açık açık uyardı. Sitem eden Altaylı, iki haftalık tam kapanmanın şart olduğunun altını çizdi. 

Koronavirüs vakaları ülke genelinde artışa geçti. Bu durum endişeye neden olurken salgınla ilgili son değerlendirmelerde bulunan gazeteci Fatih Altaylı ‘Sürüneceksiniz’ diyerek açık açık uyardı. Sitem eden Altaylı, iki haftalık tam kapanmanın şart olduğunun altını çizdi.

Dünyada ve Türkiye’de aratan koronavirüs vakalarıyla ilgili endişelerini yazan gazeteci Fatih Altaylı, HaberTürk’teki köşesinde virüsü hafife alanları eleştirdi.

Hastalığın çok ciddi ve ölümcül olduğunun altını çizen Altaylı, “‘Sürüneceksiniz’ diyorum takan yok.” diyerek hastalığın korkunç gücünün farkında olmayanlara sitem etti.

‘2 HAFTA TAM KAPANILIRSA SALGIN YÜZDE 90 AZALIR’

Türkiye’de tablonun hiç iyi gitmediğini yazan Altaylı, aşıya kadar dayanmak ve bu artan vaka artışının önüne geçmek için tek şartın iki hafta tam kapanmak olduğunu belirtti.

Altaylı, böylelikle hastalığın yüzde 90 azalacağını iddia etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu